Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 5:44 pm

Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 6:11 pm

Hú de hisztiznek!!!

Azért hajlamosak elfelejteni, hogy tényleg mit-is mondtak, meg hát az Áronnak már rég kellett volna az a technikai!
Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 8:55 pm

Holnap 4kor kelés, irány a bűn és a cigi városa santa
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 9:09 pm

A legszebb, a végén mosolyogva odajött az ellenfél center és azt mondta, hogy: "..és ezért még nem is fizetünk".
Ez meg ki lehetett??????????????????????????? scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 10:10 pm

Azért az "ez fault volt a kurva anyád" bírónak szánt kijelentés a meccs vége és a blog megírása között eltelt időszakban aranyosan naívan és mindenképpen teljesen objektíven redukálódott "faultolj" felszólításra! Azért gyerekek ehhez pofa kell...
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 10:47 pm

Nem baj srácok, kiakptak azt kész!

Vpop megírnád, hogy merre jártok holnap? Twisted Evil
VAn egy két ismerősöm akinek szólnom kéne! affraid
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 10:56 pm

Inkább azt Robi, h merre "nem járunk" és arra nyugodtan terjeszd az igét...is geek geek geek geek
Tudtam h ma az a 2 cigó a csövikkel a te hawerjaid lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2006 11:30 pm

Én jót mosolyagtam ezen az idióta meccselemzésen... de megérte.most már tom, h ezek teljesen agyalágyultak, de főleg kőbuták...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 12:33 am

Pont ezen gondolkodtam...Eza meccselemzés gecc: PRÓBÁL (!!!) félig vicces, félig baszottul saját seggükbenyalós lenni...
pppppppppppppfffffffpfppffffppppffffffffffffffff scratch ffffffffffffffff
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 1:33 am

Nekem az az oldal teccik még, ahol az van: Akiket utálunk... És oda van irva, hogy a Budapesti k.sz. kérésére törölve... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 1:48 am

Holnap az edzés után lesz egy kis zsíros deszka és fasírt is... Very Happy Very Happy Very Happy Évi /büfés/ üzeni nektek... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sejla én este megyek fel pestre edzés után ha gondolod jöhetsz edzeni és utána hazadoblak SmileSmileSmile Fiúkkal meg tusizhatsz végre mert Ádi nem lesz...SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 12:21 pm

Jó reggelt mindenkinek! Very Happy Very Happy Very Happy
Ma is gyönyörű reggelre ébredtünk! SmileSmile Remélem Ádi még alszik és akkó nem én vagyok az utcsó kelő... lol! lol! lol!
Simi történt valami érdekes a mai napon ez idáig? SmileSmileSmile
Vissza az elejére Go down
Simi

Simi


Hozzászólások száma : 123
Registration date : 2006. Oct. 25.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 1:17 pm

Szeva mindenki!

Semmi figyelemreméltó nem történt ezidáig kedves Májki barátom!
Elolvastam ezt a kaszások féle elemzést! Nekem az jött le, hogy mi egy irtó gusztustalan, alattomos és szar csapat vagyunk, és ezenfelül az összes bíró a puszipajtásunk, és ezért mindig nekünk fújnak!
És Ők nem érdemeltek meg ilyen fújást, és a technikaik sem voltak jogosak!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 2:07 pm

Jó reggelt! Very Happy

Simi! Hát nem érdekes? Very Happy Ezek szerint a Hervay is csak nekünk akart jót... Very Happy Meg a Szirt Lali is... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 2:36 pm

Hú, jó rég óta nem olvastam a fórumot (több, mint egy napja).
pale Mi lesz az edzésprogram??? Csak azért kérdezem, mert hát az már milyen, hogy az Ádám nélkül megyek a ti edzésetekre???
Egyetlen egy dolog miatt mennék, mert megígértem, hogy fizetek az egymás után két meccs alatt elkövetett szabálytalanságaimért, annak ellenére, hogy nem nálatok követtem el affraid
Vissza az elejére Go down
Simi

Simi


Hozzászólások száma : 123
Registration date : 2006. Oct. 25.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 2:45 pm

Ebben az esetben teljesen normális, hogy Ádám nélkül jössz az edzésre! Very Happy Very Happy

Az meg hogy fizetsz a szabálytalanságaidért az minden esetben normális! Laughing Laughing

Az edzésprogram meg engem is érdekel, mert aszerint vagyok sérült és beteg! Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 4:27 pm

Úgy nézem, túl sok nehézségbe ütközne, hogy menjek ma hozzátok, úgyhogy a következő keddi edzésen én fizetek!!! bounce
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 4:38 pm

Sejla queen Like a Star @ heaven !!!
A Ropi lehoz én meg felviszlek, mi ebbe a bonyolult? Kérden én? vagy mi? Very Happy Very Happy scratch scratch
Gyere lesz zsíros deszka meg fasírozott - az asztal szélén masírozott... Laughing Laughing Laughing Na lépünk Besivel moziba, hogy együttérezzünk a dolgozó néppel!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
tücsi

tücsi


Hozzászólások száma : 98
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 5:33 pm

Bálint!
Már csak egyet kell aludni és jöhet a tükrözés!
Csak aztán semmi "trükközés". Very Happy Wink
Ja, és vigyázz a Dokival. Ő egy tipikus "alvó oroszlán". Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 5:58 pm

Azt gondolom, hogy te messziről kiszúrod az ilyet king
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 6:46 pm

Hajrá Bálint! Holnap lesz a TE napod!!! Very Happy Tivadar barátod megigérte, hogy elkísér... Very Happy
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 6:50 pm

Szerintem nem jön, mer unná a VIZSGÁÁÁÁÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! study study study study study study study study study study study study study study study study
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 6:51 pm

meg amúgy is ma záróbuli van, és ő meg hulla másnapos lesz holnap.... drunken
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2006 8:25 pm

Bálint én Veled vagyok, de csak lélekben, ha nem haragszol akkor nem kísérnélek el, mert nem szeretném ha a Dokinak kedve támadna még további embereken való vizsgálódásra...SmileSmile Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitimeSzer. Dec. 20, 2006 12:17 am

Na milyen volt a rögbiedzés? Razz Mi nyertünk egyetemin...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 38 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: