Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Szavazás az állatos viccekre...

Go down 
5 posters

Kié a legszarabb?
Sejla
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap0%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ádám
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap0%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Simi
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap0%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Besi
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap0%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kicsi
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap0%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Attila
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap80%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 80% [ 8 ]
Májki
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap10%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Mester
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap0%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Culya
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap0%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tücsi
Szavazás az állatos viccekre... Vote_lcap10%Szavazás az állatos viccekre... Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 10:40 am

Szavazzunk a legszarabb viccre...
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 11:46 am

Ádám!

MI a pi...a Ilyen korán felkeltél?

affraid
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 1:23 pm

Na most már mindenki empirikusan is látni fogja, h ki a legjobb...
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 3:27 pm

Te birka!!!

Látod a feltett kérdést???Kié a LEGSZARABB!!!!!!!!!!

Aki meg Tücsire szavazott,az bújjon el de nagyon...mer ha megtalálom akko vége... cyclops


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 04, 2006 3:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 3:28 pm

lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 3:38 pm

Tisztában vagyok a kérdéssel te Tesitanár! Mivel a játék lényege, h ki tudja a legszarabb viccet, és ez már most látszik hogy én voltam, nagyon büszke vagyok a leendő győzelmemre! Én mindig első akarok lenni! Very Happy

Javaslom, hogy következő játék aranyköpések, illetve egy mondatos csodák legyenek...

Pl. nem mindegy, hogy beléd fagy a szar is, v beléd szar a fagyis... lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 4:59 pm

Itt is nyerni fogsz sztem... Wink
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 9:12 pm

Robi!

Sztem lassan kihirdethetjük a győztest... Very Happy Mondjuk holnap? Ha esetleg jön Ati... Very Happy
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2006 10:13 pm

ne má, inkább privátba...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szavazás az állatos viccekre... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás az állatos viccekre...   Szavazás az állatos viccekre... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szavazás az állatos viccekre...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: