Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+15
kicsi
Chris
tücsi
v-pop
Simi
Sejla
joker
mester
Ádám
locsa
Besi
Attila
Norbi
Tivadar
Májki
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2007 6:30 pm

Nem vagyunk profi csapat, mindenki maga miatt jár edzésre, meccsre... jah meg a társaságért persze. Smile

Szal én megértem az egyik, meg a másik oldalt is.

Tovább nem látom értelmét ezzel foglalkozni...
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2007 7:34 pm

Sztem sem oan hatalmas probléma ez, ha még nem lett tisztázva az egész, de azért tegyük hozzá, h egy nehéz meccset majdnem játszottatok úgy, h előtte 1 hetet síeltetek és "piáltatok", szal emiatt még nem kell leszedni a fejét...Legfeljebb lemegyek én is, és majd vigyázok rá...amit meg akarna inni, én iszom meg:D:D
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 12:12 am

Nagyon harapós a hangulat... Tény, hogy én is és sztem mindenki örülne Bálintnak a meccsen... Vagy a játékának örülnénk, vagy röhögnénk rajta egyet... Very Happy Ennyi... Basketball cheers drunken

HAJRÁ pig CSAPAT!!!
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 2:24 am

Ádi te csak a magad nevében beszélj vagy megharaplak... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 10:05 am

Téma lezárva! Mindenki számoljon el a saját lelkismeretéel! Razz Még annyit! Vpop! Senki nem vonta kétségbe azt amit a csapatért tettél, hidd el ez mind rendben van, de az Esztergom nem egy egyszerű eset hiába kaptak tőlünk itthon egy méretes zakót! affraid
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 12:51 pm

Edzőrobitanárbácsi! Nyugi, én ott leszek, emiatt nagyon szarul fogják érezni magukat, mert rám tuti emlékeznek...Innentől kezde 40 perc örömkosár, gálameccs... lol!
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 1:08 pm

Próféta szóljon belőled! bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 2:25 pm

Vagy a pia lol!
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 3:10 pm

én nem vagyok hajlandó szólni... Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2007 3:11 pm

még attiból se... No No No
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2007 1:39 am

Asszem, ezzel az edzéssel komolyan felkészültünk a hétvégi meccsre... lol! Basketball bom drunken cheers
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2007 10:21 am

Ádám írta:
Asszem, ezzel az edzéssel komolyan felkészültünk a hétvégi meccsre... lol! Basketball bom drunken cheers
Hááááát....

Besikém nem vesztettél semmit, hacsak nem pókeren.
De majd vasárnap! Leradírozzuk az esztergomi dobógépeket!
(Szándékosan nem a "gyalulás" szót használtam... What a Face )

Tücsi! Te hogy jössz?
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2007 10:32 am

Uraim ismét megkérnék mindenkit, hogy ha netán vásárol, bármilyen ruhaneműt, vagy étteremben eszik kérjen számlát mert szükség van rá és mostanában mindenki hanyagolja a dolgot, bár lehet, hogy nem vásároltok! Laughing

SZKSE 2440 Százhalombatta Jedlik 1.


Előre is köszi
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2007 12:45 pm

tegnap tankoltam 2009Ft-ért.. nem kértem számlát... Sad Smile
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2007 2:29 pm

Culyu király! Pokeren nem vesztettem semit. Smile viszont Atival fél 3ig szórakoztattuk egymást jobbnál jobb viccekkel. affraid

Az edzésről meg hallottam h milyen fergeteg volt, mind a 8 fő részvételével... lol!

Persze én azért félek a vasárnapi meccstől, hiszen annyira nincs messze Balassagyarmat, és átjönnek az ultrák "kicsontozni"... clown
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2007 3:12 pm

Rettegjél is, mert nekem már üzentek hogy az igéretüket betartják és meglapogatják a 21-es játékosomat! affraid
Apropó lefoglaltam az asztalt de sietni kell mert 10 -ig vannak nyitva és 1/2 10 ig van konyha, bár úgy gondolom, hogy nem fogják elzavarni ezt az alig fogyasztó társaságot! affraid
Vissza az elejére Go down
tücsi

tücsi


Hozzászólások száma : 98
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2007 5:10 pm

joker írta:
Ádám írta:
Asszem, ezzel az edzéssel komolyan felkészültünk a hétvégi meccsre... lol! Basketball bom drunken cheers
Hááááát....

Besikém nem vesztettél semmit, hacsak nem pókeren.
De majd vasárnap! Leradírozzuk az esztergomi dobógépeket!
(Szándékosan nem a "gyalulás" szót használtam... What a Face )

Tücsi! Te hogy jössz?

Szevasz Zotyó!
Jelenleg úgy fest, hogy én direktbe megyek Esztergomba (Zámoly érintésével!).
Ha változna, szólok.
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2007 10:20 am

Tyűűűű!

Tegnap határozottan jól sikerült a buli.Nem csak itthon, de Villányban is. Smile
Persze azért kisebb "fennakadások" mindenhol adódhatnak, de így visszagondolva, asszem kicsit megijedtem...
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2007 11:16 am

Megijedtél és már mozogsz ilyen korán? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2007 11:41 am

Hát...volt is mitől Bes...
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2007 11:27 am

Bocsi!
Első és utcsó volt...
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2007 4:07 pm

Most kaptam a hírt a kunszentmiklósi Tóth Pétertől, hogy kiszopott náluk a Pekosi 74-71re...
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2007 11:25 am

Én meg most kaptam a hírt. h tegnap finom volt a vacsora! cheers

Sokkal jobb, mint az előtte eltöltött másfél óra a parketten... affraid

Szal éljen a Csülök csárda!!!!!!!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2007 1:01 pm

A kaja télleg jó volt... Suspect

A statisztikához nem fűznék semmit... Very Happy

HAJRÁ pig CSAPAT!!!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2007 2:45 pm

Én ezt nem hiszem el... Szerdán megint kapunk egy gyors reakciós sporipárost... Bagi Karcsi, Szabó Attila
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
37 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: