Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 FÖD meccs

Go down 
+4
Sejla
v-pop
Májki
mester
8 posters
SzerzőÜzenet
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:15 am

Mindenkinek gratulálok még egyszer a 4-ből 3 negyedben nyújtott teljesítményéhez. Sajnos azt kell mondjam, hogy a V-POP nagyon hiányzott!!! ÁDI amíg el nem olvassa addig tiltsd le a V-pop-ot mert elbízza magát!! Laughing
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:20 am

Nagyon sajnálom, hogy ez lett a végeredmény. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Remélem majd fog ez még jobb is lenni /mármint a részemről/. Mad Mad Mad Mad
Azt gondolom a FEFE is hiányzott tegnap, de nagyon.
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:25 am

Legközelebb nyerünk srácok!!!!!!
A jóhoz gratula...
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:45 am

Srácok
Tényleg ne fogja fel senki kudarcnak ezt a meccset, mert azt kell mondjam, hogy küzdésből és győzni akarásból jelesre vizsgázott mindenki! Sajnos tegnap ez nem volt elég, de azt gondolom, hogy ezt a csapatot idegenben, teljes csapattal meg lehet verni és ha több mint 5 ponttal megkapják akkor nem lehet gond!
Amúgy megcsináltam a statot, küldöm mindenkinek!!!
Nem mutat nagyon szépen de most ez nem is lényeg!
Hajrá pig csapat!!!
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 10:22 am

Hozzátenném, még ha egyedül vagyok is vagyok ezen a véleményen, azért ez a bírókon is múlott.... Sad sztem jók voltatok, bár a védekezés néha elég fura volt scratch no mindegy, hajrá Batta! Cool
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 12:40 pm

Legközelebb már én is ott leszek a meccsen... Very Happy:D:D Egyszer már Siminek és nekem egyszerre mehetne a játék és akkor lebuzizunk mindenkit... Miki: nem csak te voltál szar... WinkWinkWink
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 1:31 pm

A statot nézve azért mindent elárul a fújásról az, hogy mennyi büntit dobtunk... (azon kivül, hogy szarok voltunk/legalábbis én Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 1:37 pm

Szerintem sem volt ez annyira rossz meccs, bár azért nyerhettünk volna... A bírók meg voltak már rosszabbak is, bár tényleg érdekes a büntetők száma, de azért ne fogjuk a büntetőkre,mert úgysem lett volna belőle túl sok plusz pont! Laughing Laughing Laughing

Ja, és jelentem, hogy reggel ki tudtam kelni az ágyból, annyira nem szar a bokám, úgyhogy nem ússzátok meg a jövő hetet nélkülem! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 1:42 pm

Most néztem a tegnapi statot! Sejla nagyon nagyvonalú voltál a gólpasszaimmal! Laughing Laughing Talán nem voltak?! Hmmm... Rolling Eyes Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 2:02 pm

Igaz... nekem próbáltál adni, csak nem voltam ott... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 2:14 pm

Az meg már a Te hibád! Laughing A jószándékot is kell díjazni! Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:04 pm

Azt szokták mondani, hogy aki a gyenge teljesítményű meccsből is le tud vonni következtetést az az igazán jó sportember. Én is szeretnék legalább egyszer jó sportember lenni. Ígyhát a következő következtetést sikerült levonnom:
Lehet, hogy kosárlabdázás helyett inkább fedettpályás magasba nézőnek kéne inkább mennem és ott talán a 3. helyet el is érném két induló közül... Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball scratch scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:21 pm

Bocs Tivadar és azoktól is, akik szarrá passzolták magukat, csak lemaradtam róla:( Igyekszem-igyekszem, de még az is nehéz, hogy ki-kicsoda Embarassed Lehet, hogy olyan asszisztot lefelejtettem, amit vmelyik hármasdobókirálynak adtál, sorry Neutral Legközelebb jobban figyelek Razz Persze azért nem ezen múlt a dolog Wink
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 7:09 pm

Semmi baj, nem azért mondtam ááám!!! Embarassed Embarassed De legközelebb azért legalább 3 gólpasszal indítsam a meccset! Wink Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 7:46 pm

Csak ne olyan gólpassz legyen, mint a Bálinté, amiből kaptunk egy inditás 3ast... Razz
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:52 pm

Gyerekek! Felesleges egy meccs miatt ennyit morfondírozni, ezek benne vannak a pakliban. Majd legközelebb, mikor játszotok emlékezzetek, h miben hibáztatok, és azt nem újra megtenni... Ennyi...Egyébként tennap én is hiányoztam, de lassan sikerül az általam hagyott űrt bepótolni lol!
Sejla meg biztos azért maradt le a rengeteg gólpasszról, mert a jó pasikat nézegette a pályán, és a táblakezelő asztalnál lol! (de lehet, h nem)...
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimeVas. Okt. 22, 2006 7:56 pm

Huu Ati!Voltak jo pasik lennt a meccsen??Eeeessss??Osszejott vegre valami? Laughing

Amugy meg tenyleg nem ko aggodni 1 vereseg miatt.majd az en 12%-os atlagos doboteljesitmennyemmel hozzuk a meccset.Az meg h Simi meg Adi 1 napon jol jatsszon sztem lehetetlen... Smile
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimeVas. Okt. 22, 2006 10:09 pm

Bezzeg mi!!! Basketball Basketball Basketball Basketball
Majd egymást váltva megmutatjuk, hogy egy meccsen mind a ketten isten king leszünk lol! lol! lol! lol!
Gyere vazze!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitimeHétf. Okt. 23, 2006 12:13 am

Vagy egyszerre lesztek szarok... Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





FÖD meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: FÖD meccs   FÖD meccs Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
FÖD meccs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: