Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+13
Norbi
tücsi
Alpár
mester
Májki
locsa
kicsi
joker
Tivadar
v-pop
Besi
Ádám
Attila
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 03, 2007 4:09 pm

Felőlem mehet a pancsolás... Smile Nincs is jobb, mint a medencében egy üveg hideg sörrel a kézben... Smile A sört természetesen Ati adójából veszem... Smile
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 2:54 am

Én maradok a lazánál... cheers cheers cheers cheers vagy esetleg a kóla jöhet még szóba.... lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Te meg Ropi jó lenne ha nem küldenéd mindenféle fórumon szét ezt a szart, hogy mikor van edzés... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad sajna már a beérkezett emilek között is megtaláltam... affraid affraid affraid affraid affraid el is van beszva az egész hétvégém... No No No No No No

no melóhelyen vagyok úgyhogy most kénytelen vagyok menni sziesztázni..... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

CSŐ pig -ok!!!!! albino albino albino
Vissza az elejére Go down
kicsi




Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 9:26 am

Kedves Robi Nagyonnagymalacedzőbá!
Ahogy látom a hajnali smsedből már nagyon hiányzunk neked. Ennyire akarsz már fizetni 1 kör lazát mindekinek? Very Happy
Majd meglátom megtisztellek e a jelenlétemmel a délután. lol!
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 11:31 am

Hi Robi!

Mi lesz a mai program? Csak hogy tudjak tervezni. (Pl. pancsolni nem igen akarok... Csak futni! Smile )
Mellesleg a 6 óra nekem speciel elég korai, később is marad ez az időpont?

culyu
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 1:18 pm

Nekem tökéletes az időpont és még a reggeli sms sem tudott felébreszteni... lol! 11kor meg kicsit melegem volt, meg pisilnem kellett... Sad
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 1:56 pm

Ádám írta:
Nekem tökéletes az időpont és még a reggeli sms sem tudott felébreszteni... lol! 11kor meg kicsit melegem volt, meg pisilnem kellett... Sad

Persze hogy jó neked, te lógós! De nekem (meg Atinak, persze) meg KELL termelnünk a te eltartásodra szánt adóforintokat!!!
Be kellene vezetni, hogy csak te fizess, hiszen tőlünk kaptad a zsét, kicsit visszaforgathatnál...
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 2:20 pm

Uraim, malackáim, ne baszogassátok egymást, mert ma mindenki jókedvű lesz az edzés után, beléli majd magát abba milyen jó is a mozgás. affraid
A 6-ot meg majd megbeszéljük, te kaphatsz engedményeket.
Amúgy ÁDi bazzzz....eg most jut eszembe, hogy már az én adóforintjaimból is kapsz.
affraid
ezt orvosoljuk az edzésen mivel ez a második szezonod és az ujoncoknak a msáodik szezonban az első 10 héten minden edzésen fizetnie kell egy lazát minden megjelent csapattársnak, na nem kell edzeni elég csak megjelenni. lol!

szavaztasd meg ezt légyszi.
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:29 pm

Persze... meg elmentek a fenébe... Közlöm, hogy a tanittatásom saját zsebből megy... Very Happy Tehát tőletek lófaszt nem kapok... Very Happy
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:33 pm

Ádám írta:
Persze... meg elmentek a fenébe... Közlöm, hogy a tanittatásom saját zsebből megy... Very Happy Tehát tőletek lófaszt nem kapok... Very Happy

Az csak egy csekély része annak amibe VALÓBAN kerülsz nekünk.
Csak azért van, hogy megpróbáljunk rávenni, hogy tanulj! study
De te nem, azért sem.
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:34 pm

Ezt egy jó kis pöri mellett megbeszélhetnénk... Very Happy
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:34 pm

mester írta:
Uraim, malackáim, ne baszogassátok egymást, mert ma mindenki jókedvű lesz az edzés után, beléli majd magát abba milyen jó is a mozgás. affraid
A 6-ot meg majd megbeszéljük, te kaphatsz engedményeket.
Amúgy ÁDi bazzzz....eg most jut eszembe, hogy már az én adóforintjaimból is kapsz.
affraid
ezt orvosoljuk az edzésen mivel ez a második szezonod és az ujoncoknak a msáodik szezonban az első 10 héten minden edzésen fizetnie kell egy lazát minden megjelent csapattársnak, na nem kell edzeni elég csak megjelenni. lol!

szavaztasd meg ezt légyszi.

Szerintem jó, hogy nem kell edzeni, csak megjelenni!!!
De akkor minek cipeljem a cuccom?!?!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 5:35 pm

Ádi, mi már azt termeljük meg, amibe akkor kerülsz majd, mikor már vizelet és széklettartási problémáiddal az öregekotthonában a fürdőkádban hajszárítóval játszva éled le hátralévő napjaid...Persze, hogy nem kell fizetni a taníttatásod miatt, hisz az agyontanult kb 78 pontoddal nemm áll fenn az államilag fin. veszélye Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 5:51 pm

Jaj de vicces itt valaki... Nem kéne neked inkább dolgoznod? Very Happy Ha már annyit jártál iskolába... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 5:53 pm

Ati vazz annyi időd van ezeknek a hülyeségeknek a kitalálására, h nem tudom elhinni, h még ebből a melóból kapott pénzből adózni is fogsz... Smile
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2007 1:05 am

Ez jó volt Bes... Akár én is mondhattam volna... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2007 11:06 am

Az a szitu, hogy ezek csak úgy jönnek...Tudod, ez oan, mint a Bacardi Cola...Ha egyet megiszol, a többi jön utána számolatlanul...
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2007 11:09 am

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=11071437

Minden battainak ajánlom figyelmébe...
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2007 11:36 am

Na!

Jól esett az a sör...

Most akkor mi a program? Mindent átbeszéltetek?
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2007 11:40 am

Szerintetek melyik meccsre próbáljak elmenni, ha már úgy is ott leszek?

http://www.2007lasvegas.fibaamericas.com/
Basketball
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2007 11:17 am

?

Ma is a tegnapi program lesz?
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2007 1:08 pm

Nem... ma nem megyünk terembe labdázni... Very Happy
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2007 2:45 pm

Na az egy dolog, de a cuju szerintem azt akarta a tudtunkra hozni hogy ma sem jön
Shocked

Amúgy tegnap nem fáradt el a társaság kellően, így ma ráerősítünk még egy kicsit.

Hajrá fiúk, eddig ügyik vagytok jocolor
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2007 4:18 pm

Sztem is lehetne növelni a dózist... Fefével birjuk a dolgot... Elvileg alapozunk vagy mi a szösz... Very Happy
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2007 4:56 pm

mester írta:
Na az egy dolog, de a cuju szerintem azt akarta a tudtunkra hozni hogy ma sem jön
Shocked

Amúgy tegnap nem fáradt el a társaság kellően, így ma ráerősítünk még egy kicsit.

Hajrá fiúk, eddig ügyik vagytok jocolor

culyu, má bocsi.

De erdetileg azt akartam tudni, hogy mi lesz az időbeosztás, mert sajna nem lehettem ott a hétfői hereáztatáson...

Ma tényleg nem érek rá, de ha valaki elárulja mikor lesznek a mozgások, az sokat segítene.

Amúgy tényleg segíthetne aki otthon van válogatottak játéktudásában, hogy melyik meccs lehet jó:
http://www.2007lasvegas.fibaamericas.com/
szerintem 1nél többre nem lesz keret, és 22.,23. vagy 24. jöhet szóba.

Köszi a segítséget
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2007 4:59 pm

Sztem egy Puerto Rico-Argentina nem lehet rossz...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: