Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 1:33 am

Na lehet regisztrálni... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 11:23 am

Na sikerült regisztrálni! Látom Ádám nem tétlenkedtél! Laughing Nagyon helyes!
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 12:39 pm

TAlán jó lesz ez így! de mi lesz a statisztikával? k...a érthetettlen, vagy csak én vagyok hülye! Shocked
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 12:58 pm

Majd írok a statisztikához egy értelmezőt a gyengébbeknek... Very Happy Még nem volt időm vele foglalkozni... Majd reggeli után... Razz
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 2:51 pm

Robi, nem túl nehéz ám érteni a statisztikát, magyarul van tongue Ádi, neked meg jó étvágyat a reggelidhez, én lassan megyek haza a munkából... scratch
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:01 pm

Mikor jobban megnéztem már értettem, de azért kell az az értelmezés a gyengébbeknek! rabbit A bálint sajnos kilőtte magát egy pár hétre, de nem mondom,hogy sajnálom mert elbízza magát!! Laughing
Vissza az elejére Go down
kicsi




Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:28 pm

Na, én is bent vagyok!!! rendeer
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:31 pm

Szewasztok gecóók...Ádi zsír lesz a holnap, de dolgozz rajta kőkeményen wazz Basketball
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:42 pm

keresetlen szó, keresetlen szó, keresetlen szó Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:43 pm

ezt azér, mer Ati barátommal (2 hétig a legjobb még) megvitattuk, h mi a faszér nincs rajta...(meg az okos Laci se...)...Szal monta, h legyen hozzátok és az Ádihoz pár keresetlen szavam
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:48 pm

Szóljatok, hogy még kit irjak bele, mert elvileg 21 igazolt játékosunk van... Én 20t irtam... Attila is az? Aszittem, hogy csak Bálint barátnője... Razz Lacinak meg majd csinálok, egy külön lapot, mert ő nem csapattag... Very Happy
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:50 pm

Ádi korrigáld a hibád, hisz Atti a nagyon fontos táblanyomogató és term.en a csapat humorfelelőse afro
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:53 pm

Ádi
MAjd honap begyűjtheted mindenkinek a lábméretét, és a születési évét, na meg lehet hogy a számot is megtaláljuk vhol!
Vpop!
látom már nem fáj a lábad, mert könnyedén tudsz írni! a majdnem azt írtam, hogy INNI! affraid
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 4:56 pm

bazzeg Robi, eddig aszittem h doki az orvos, de mostmár tudom, h te vagy az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sunny
Inni mindig képes leszek egy jófajta lazát lol!
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:00 pm

Te kecske!

Ha csak egy lazát innál akor még nem lenne semmi baj de hát nem egyet szoktál inni!

Aporpó, az Ati feldobta a társaságot egy egyszerű színdarabért, lehet, hogy kizárást kéne fontolgatni ellene!! Sad
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:03 pm

Na itt vagyok... Szal nem esett jól a mellőzés, de ezt még elnézem...Nem esett jól, hogy várnom kellett sokat a regisztációra, de ezt is elnézem...Mert én ien elnéző gyerek vagyok...még gondolkodom mit kérjek a mérhetetlen türelmemért!!!!
Kisherceg meg bármilyen állapotban tud még inni...Én ezt láttam most a hétvégén és minden alkoholista igen büszke lett volna rá!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:05 pm

Hát ezér a meccsér mondjuk...
Amúgy ha már itt tartunk, ami sokkal súlyosabb bűn, h a Mike meg a szűrést hagyta ott holmi Rúzsa Magdi kedvéért. Sztem ez az igazán megengedhetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajrá pig csapat
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:06 pm

Háhééé, nem a színdarab volt rossz időben (már csak azért se, mert igen meleg volt még este:D), hanem a meccs... A kizárást meg megvétózom mert én vagyok a csapat esze és humorfelelőse, így nekem már két posztom van...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:06 pm

kössz haweer!!! szó mi szó, büszke is volt a tivadar rám Very Happy
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:08 pm

Lehet, hogy te is eltakarodtál volna, ha Szabó Eszter repedtfazék hangja lett volna egy koncerten és kivételesen sikerült volna jegyet szerezned a 3 néző mellé!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:10 pm

Szabó Eszter istenkirálycsászárúrnőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:12 pm

hát látod egy SzabóEszti concertér tutti leszarom a meccset Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:13 pm

Na szép egy tásaság vagytok!
A tivadar az orrán keresztül rókázik, v-pop matta részeg és másnaposan megsérül a térde, de úgy hogy a közelében sincs senki, ati meg hát a táblakezelő mivoltád nem sokáig marad meg ha holmi előadásokkal lerázod magadról a pig csapatot!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:17 pm

Ez az!!!!
Itt is jöjjenek a fiatalok,mint a magyar válogatottnál...termen Pali fijammal az élen Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:17 pm

Tivadar és Bálint azt elfelejtette még mondani, hogy 14-15 éves csajokkal kajáltunk a Mekiben és úgy néztek ránk mint az Istenre,de ezen ne csodálkozzunk! Az meg elég szomorú, h csak a táblakezelői szaktudásom miatt keresitek igen szórakoztató társaságom, lehet meg fogok sértődni, de ezen még gondolkodom...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: