Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:23 pm

mit csinálsz?
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:23 pm

Na ne nagyképűsködj!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:27 pm

Még mindig nem látom a nevemet a csapat élén...Pedig én már akkor igazolt játékos voltam, mikor Ti még a csattogós pillangót toltátok magatok elött a játszótéren és piros kakasnyalókát majszoltatok húzentrógeres szakadt gatyátokban...javascript:emoticonp('lol!')
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 5:27 pm

hogy mit csinál??? a "másik" dolgot, amibe jó...viccel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 7:56 pm

Na Dra'ga'im!!!

csak kiteszem a la'bam itthonro'l, e's mik tortennek.Adi Istenkiraly vagy... lehet megtartunk jovore is.Mi van a torolkozokkel??
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 8:09 pm

Télleg bejött ez a honlap, nézdd, má a napfényes Hellászbó is ránkklikkelnek.... Shocked
Királyság mi?????
Helló jó reggelt..."A" szám címe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
tücsi

tücsi


Hozzászólások száma : 98
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 10:11 pm

És már a nem kevésbé népes és napsütötte Fehérvárról is klikkelhetünk.
Köszönjük neked, Ádi!
Azért a honlap csinosítgatása közben gyakorolhatod még a büntiket I love you
Vissza az elejére Go down
patymag




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: dejó!   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2006 11:13 pm

Jujjdejó hogy van ilyen honlap santa Ügyes gyerek ez az Ádám!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2006 10:52 am

Aha...bárcsak a pályán is ilyen ügyes lenne Razz Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 12:30 am

Na szasz Besikém!

A türcsi nekem már készen van... Very Happy A többieket hajtom, sztem már azok is készülnek... Very Happy

Szücsi/Bálint barátnője/Mókamuki: hamarosan te is fent leszel az oldalon.
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 2:15 am

Ajánlom is...

Kellenek is azok, akik elverték a hülye Miki meg Carlos száját csocsóben mind állat pirat
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 8:29 am

Ádi kedvéért én is itt!!!
Bár szerintem a látogatók után ezért Ő zsét kap és ha ez tényleg így van akkor van ugye az a bizonyos laza, amit mi nem csekély mennyiségben fogyasztunk. Ígyhát Ádika ez megint sok zsédbe kerül! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ballfék majom bálintkának meg csak annyit - ja és kis szerelmének attikának - mikor sikerült csocsóban győznötök addig már porrá voltatok alázva és Sleep idő volt nálunk...... ENNYI'!!!!!! - ha érted szőrös majom bálintka!! clown clown clown
Vissza az elejére Go down
kicsi




Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 9:57 am

Na látom már megint nem bírtatok magatokkal! Ahelyett hogy "normális" emerek módjára néznétek a jobbnál jobb sorozatokat a tvben! geek
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 10:16 am

Haggyad má...Csak azér jár a szád, mer csocsóbe végre egál közelébe voltál, míg a rendkívül tudatos és tehetségen alapuló tájfunba oktattam... What a Face
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 10:19 am

Miki, én leveszem százalékkal - úgy igazán testvériesen - és akkor ugrott a laza, sorry Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 1:48 pm

Na itt az ideje reagálnom!
Ádikám, a nevemet már rég ki kellett volna rakni nagy betűkkel. Azt is meg kell említenem, hogy ebben a csapatban mindenki mindenki barátnője, szóval nincs klikkesedés. Mikinek azt üzenem, hogy tegnap az elején csak altattunk, amit ti be is vettetek, hisz már nagyon öregesen mozgott mindenetek a vége felé, de hát ez már csak a korral jár! A tájfunról meg csak annyit, hogy miután megmutattam hogyan is kell játszani, mindenki az én taktikámat alkalmazta. Nemhiába, nagy JÁTÉKOS vagyok (193 cm), hisz már rég elhagytuk a kispályát... lol!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 1:49 pm

Bocs... Kiesett a délelőtt... Én nem tudtam nézni a sorozatokat, de legközelebb bekapcsolom a tvt és úgy alszok... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 3:13 pm

attika te el vagy tájolva, a Carlos az élő tanú, hogy a faszsorba sem voltatok:D Very Happy A tájfunban pedig azt hiszem nagy arányú győzelmet csak én arattam minden puhos fiatal ficsúr felett pirat pirat pirat pirat

Drága Sejla azt gondolom, hogy nekem teljesen mindegy a családotokba ki virítja a lóvét a lényeg, hogy virítsa; mégpedig a bufében a lazákra, mert ma is már másodjára léptem fel az oldalra... Mad Mad Mad Mad
Kérdezd meg bátran a Simit, Carlost, bálintot az Ádinak bátran kell fizetni a lazákat és még szerencsés, hogy a kis és nagy Wimpiket nem Ő fizeti - ugye kicsi szőrös majom bálintka.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ]
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 3:15 pm

Ja és különben mindenkinek jó reggelt szép napot és jó munkát.... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 3:56 pm

Méér??? Van oyan aki dolgozik?????? Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy

Amúgy megtisztelnél kedves nagytudású MIKI barátom, ha eccer, csak eccer pl nagy kezdőbetűvel írnád a nevem...
B-vel mint Bazdmeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad

A fizetés tematikája az állomásig okés, onnantól fenntartásaim vannak, de meg kell hagyni, Ádinak fizetnék 1-2 nagy Wimpit, azt pár héten belül igazi 5ös lenne belőle, az hótziher Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 7:34 pm

Most már látom a nevem, és meg kell mondjam, tetszik a sorrend Very Happy! Látom tudjátok hova kell engem sorolni Very Happy

Mikikém, tájfunban pedig csak azért tudtál oan nagy arányt nagy nehezen összehozni, mert megmutattam és akinek volt egy kis esze, onnan már nem volt nehéz győznie.

Ezt a wimpi témát szerintem el lehet felejteni, mert Karesz megmutatta, h ki a császár a maga két kis szál hurkájával este 11kor.
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2006 10:41 pm

Úgybííz...
De ti még nem láttátok a nagy-Wimpit pale pale pale pale
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 19, 2006 11:00 am

NA mi van V-Pop Megint lehúztak a fiúk az állomáson! Laughing
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 19, 2006 1:07 pm

Aszittem h csak azér fizetek mindig én, mert jóbarátok közt ez így szokás Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Vagy csak télleg lehúznaak????
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 19, 2006 4:49 pm

Töki, ezt ne lehúzásnak, hanem befektetésnek tekintsd! Késöbb ezzel az összeggel a sarokba tudod szorítani a legjobb barátaidat... Természetesen ez közöttünk tényleg baráti alapon működik... lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: