Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Dec. 22, 2006 2:56 pm

Mé kellett vóna? Smile
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Dec. 22, 2006 3:28 pm

Én sajna dolgozom és hát itt no pia!Smile Mondjuk amúgy se.SmileSmileSmile
Azért remélem estére már nem nagyon lesztek szomjasak...SmileSmile Bálint milyen lett a vizsga? Többször nem kérdezem meg. Vagy ennyire nem volt nyerő, hogy elmentél megpróbálni?Smile
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Dec. 22, 2006 4:41 pm

Hát maradjunk ennél a 2. verziónál...nem volt eccerű na No No No No No No No
Túl sok volt az idegen szó scratch
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 12:53 am

Majd gyakoroljuk edzésen az idegen szavakat... villoghacc a tudásoddal... Very Happy

Most szeressük egy kicsit Besi barátunkat, mert elszaladt a vödörrel... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 12:56 am

Nem kell, kiderült lennt, h mennyire tiszelitek a másik elhatározását....
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 12:58 am

Besi! Sztem télleg jó poén volt, és csak röhögni kellett volna egyet és egy kapjátokbet kellett volna elereszteni... Senki nem gondolta, hogy igy a szivedre veszed...
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 1:07 am

Hát Ti jót röhögtetek... meg is volt ezzel a mai esti jókedv.Örülök h én aszisztálhattam hozzá...
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 2:02 am

Most előre kérlek Besi, hogy ne sértődj meg bounce
Te most utánzod a Mikit (a nem iszom alkoholt dologban)?
Vagy mi az oka, hogy nem akarsz inni?
Ha megmagyaráznád a többieknek (meg nekem is), akkor nem poénkodnának vele sztem (talán)... drunken
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 2:13 am

Azt gondolom mindenki tudja, hogy én miért nem iszom mostanában... /Nagyon rossz emlék fűz a berugáshoz és ezt most nem erőltetem/ Majd egyszer biztos megint a régi leszek és akkor iszok veletek...

A Besi nem velem való szolidaritásból nem iszik, hanem mert elhatározta, hogy most nem fog inni január 15-ig /ha jól emlékszem a pontos dátumra/. Őt az bántotta, hogy Ti nem tartjátok tiszteletben az Ő elhatározását pedig az semmivel sem különb az enyémnél, mégis az enyémet tiszteletben tartjátok. Ezt mondjuk én sem értem, az ővét miért nem... scratch scratch scratch Ezt Ti tudjátok...
Ennyi...

azt hiszem a hangok is ezt mondják, ugye Cuja? Smile Smile Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 2:15 am

Ja köszi Sejla a hívást. Akkor holnap este!!! DE senkinek egy szót se, mert tudod a csapattársak visszamondják majd az Ádinak, hogy mi tudod... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Helló Ádi!!!Smile
Móka
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 3:06 am

Hallom ám Májki... Very Happy

Besiről meg annyit, hogy azért vannak a jóbarátok, hogy az ilyen elhatározásokat megingassák... Very Happy (bocs Besi...)
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 3:45 pm

Azért sértődtem meg, mert nem vagytok képesek felfogni, h elhatároztam h nem akarok inni... de ezt a héten már elmondtam 1 párszor... ha ez ekkora kérés akkor lehet nem velem van a gond...

És h ez Miki majmolása lenne... erre nem is érdemes reagálnom...

Azért nem iszom, mert az elmúlt 2 hónapban ittam eleget.Remélem elégséges, és kimerítő válasz volt!

Téma ezzel lezárva.

Mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT kivánok!

Uff
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2006 6:35 pm

Na Ez az Besi! MOnd meg a magadét nekik! Előbb le kellett volna írnod az okot és sok buthh h.n kkkknjkkn n nnnnnnnnbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb,jces! Shocked hh
na ez Csipiszeke volt affraid
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 12:52 am

Köszi Besi... Én is mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok... És Besi! Vigyázz a gyümölcslevekkel... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 12:59 am

Besi Like a Star @ heaven , én nem is tudtam az egész "poénról" , csak Tőled tudtam meg, mikor elköszöntél. Jelentem, tiszteletben tartom az elhatározásodat és remélem, nem haragszol rám! Shocked
Egyébként is, ez a szeretet ünnepe, vagy mi, szóval Boldog Karit! rendeer I love you
Köszi Miki a hívást! lol!
Puszi mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 1:28 am

Rendben Ádi vigyázok! Very Happy Ezután mindent amit iszok előkóstoltatok Veled!! cheers

Szal van rá még esélyed h igazi alkesz légy!!!! Laughing Laughing Twisted Evil

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://szkse.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=9
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: