Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 2:56 am

ennyi king
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:23 am

Sejla queen !!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A részesedésedből jó lenne ha medhívnád a csapatot egy bambira a büfében.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 10:01 am

Gyerekek!!!!!
Chilis Bálint elment Tokajba, úgyh lécci addig rosszat ne halljak rólatok... albino
Telefonon éjccaka úgyis tartom majd a kapcsolatot a csapat felével sunny sunny sunny tongue tongue
Nem sztném ha a hátam mögött negatív kritkivál illetnétek, még azt hinném, h (Mikéval az élen) nem vagytok a legjobb barátaim pale pale

Üdv mindenkinek, szűrjetek legalább annyit, mint én:D
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 10:01 am

Elég lesz összesen is Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 10:25 am

Ok, Miki, egyszer bevállalom (mondjuk hónap elején Smile ) , de aztán kuss van egy évig! drunken Very Happy
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 11:14 am

ÁDÁM


ÉBRESZTŐ!!!! What a Face Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 12:36 pm

ÁÁÁÁÁÁÁ Sleep Sad

Miért zaklacc ilyen korán??? flower
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 2:37 pm

Kicsi queen !!! Smile Smile Smile Smile
Csak mókázok; nem szeretném ha költségekbe vernéd magad vagy ha az Ádival lévő kapcsolatod anyagilag zátonyra futna. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Egy kérésem azért remélem lehet:
Ne használd azt a szót, hogy kuss. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Én nagyon utálom és egy nő szájából még rosszabbul esik. affraid 4:affraid: 4:affraid: 4
Mondd inkább, hogy fogjam be a pofám vagy akármi mást! Arrow Arrow
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 2:39 pm

Én érző lélek! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:07 pm

SEbaj este elmegyek ötlabda mókázni, ott legalább lesznek sikerek is lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:08 pm

Drága Miki, kérlek ne haragudj a csúnya szóért, igazán nem akartalak megbántani Crying or Very sad lehet, hogy alapból hülye szó a kuss, de nem mindegy ki és hogyan mondja, hidd el Wink Razz
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:16 pm

Valahogy ez a szó nem lett a komálósom, de hát ugye mindenkinek van vmilyen hárklija. Shocked Shocked Shocked Shocked , de nincs semmi harag.
Viszont a statba elég negatív, hogy kicsi Ádi dobott pontjai nem érik el a szokásos 26-ot. Mondtam Neked, hogy nyomd neki az összes pontot... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:20 pm

Nem kell a fika Miki! Én legalább 20% felett dobtam... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:27 pm

Te tróger pig Ádi!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vered a nyálad arra a szar 9 pontodra? Question Question Question Question Question Question Question Question Suspect Suspect
Én legalább elismerem azt ha szar VOLTÁL!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers cheers Basketball Basketball Basketball
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 3:28 pm

Úgy érzem visszatért belém az élet köszi pig Ádi!!! Very Happy Very Happy Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 7:14 pm

Gyerekek,én azért viszem felfelé az átlagot a magam "remek" 38%-ával! Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 7:44 pm

38%kal mindenki tud dobni... de 20-szal csak a legjobbak... Wink
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:12 pm

Hát ez mondjuk igaz! Legközelebb majd én is próbálkozom, de azért nem igérek semmit! Smile
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:36 pm

Na emberek a Bálint életjelet adott magáról! Bár igazából nem értettem már miket mondott a telefonban, de azért remélem,hogy nem csak engem tisztel meg ezzel, hanem a többi kedves csapattagot is! Twisted Evil Twisted Evil Már most mocsok részeg,úgyhogy készüljetek fel lelkileg vagy kapcsoljátok ki a telefont! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 20, 2006 9:47 pm

Már én is kaptam tőle kedves hívást, de ez kb 4-5 között volt és már akkor sem tudott disztingválni:) Nem úgy mint tegnap, mikor az elvesztett csocsó miatt egy igen erős chili végét kapta...Na akkor nem szólalt meg vagy 10 percig, csak köpködött össze-vissza mindent! Hát igen, Karesszal ellenállhatatlanok voltunk Very Happy Mint, mindig...
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 21, 2006 4:37 pm

Hála az égnek engem nem hívott a kis szőrös monkey bálint... Smile Smile Smile
Attika mikor voltatok csocsózni? és kivel? engem kihagytatok? Mehettek a lecsóba vazze... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
máskor engem is hívni ám és akkor megint megmutizom, hogy kell játszani a Tájfunt okosan és technikásan... lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 21, 2006 7:10 pm

üdvözlök minden halandót innen eger cityből!
Nem hiszitek el de szarrá dolgoztam magam, vagy már eddig is szar voltam? Ja nem az az ÁDI Laughing
Szegény Bálint, sajnálom nagyon, hogy a maradék 2 db agysejtjét is elissza, de hát mindegy nem az eszéért szeretjük! szeretjük egyáltalán? Shocked
NA pusz mindenkinek, megyek iszom egy sört itt Egerben a bikevér városában! Na ne izguljatok a vacsihoz belobbantok egy Gerét!! affraid
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 21, 2006 7:11 pm

Ádi
tegyél föl gyorsan magadról is egy képet mert kitagadunk!!!! cyclops
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 21, 2006 8:52 pm

Bocs! Lemaradtam a dolgokról, mert sürgős napoznivalóm volt a Balcsiparton... Smile Majd keresek egy képet, remélem van olyan is, ahol ellenetek aratok. Razz:P:P:P
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 21, 2006 9:11 pm

Ádi olyan soha sem volt... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
A fasorba se voltál egyik csapatoddal sem -főleg ellenünk-; talán rakj fel valami szerényebbet: Mondjuk ülsz a kandaló előtt betakarva pokróccal és mamusszal a kicsi lábadon!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ja talán még a szemüveg se ártana... Laughing Laughing Razz Razz
Ja Sejlát üdvözlöm és szeretném ha jönne edzésre, hogy megmutassa mi is az a fault!!!! Shocked Shocked Shocked Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: