Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 21, 2006 9:15 pm

Ropi azt mondanám, hogy te mondtad mivé dolgoztad magad és ez igen magas labda volt Very Happy Very Happy
Csak a dolgozás és te nem igazán illetek össze... Razz Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 21, 2006 9:16 pm

Ja bocsi MESTER!!!! Cool Cool Cool Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 22, 2006 7:49 pm

Szeva pig csapat!En irto jol szorakozom azon, mikor olvasom a hulysegeitek.Jo lenne mar otthon lenni, es okorkodni veletek, de vegyetek nyugodtan fenyegetesnek, h vasarnap mar egyutt iszunk.ha nem isztok velem, nem baj, egyedul is megy mar egesz szepen... jocolor
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 22, 2006 10:12 pm

Csak vasárnap vagy azért máskor is rá lehet venni egy-két lazára? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 22, 2006 11:51 pm

Csökkent képességű barátom, azért csak vasárnap mert hajnalban jön haza és az első útja a meccsre vezet és ott akar inni velünk! Már jó lesz végre megint, hogy itt lesz a besi pig
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 23, 2006 12:12 am

Most miért kell itt nyalni a Besi seggét? Én örülök, hogy visszajön, de amiket mondtok róla... Nem szép tőletek... Wink Smile
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 23, 2006 7:01 pm

Besi malac majd az én seggemet figja nyalni, ha meglátja mit hoztam hazafele az alkohol-túrámról...

Amúgy üdv csapat!!!!!!!!
Élek...
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 24, 2006 12:29 pm

Mondanám, hogy megyek hozzátok edzésre, hogy megmutassam..., de sajnos lesérültem Sad bár tény, hogy csak a lábam, tehát a kezem még tudom használni... Razz ami késik, nem múlik Basketball
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 24, 2006 7:17 pm

Ádika örülhetsz, hogy a Sejla lába sérült le és így még tudja használni a kezét.... Very Happy Very Happy tongue tongue tongue
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 24, 2006 7:19 pm

Sejla gyere bármikor és csapj szét a puha brigádon... mondjuk Ádival és a kicsi szőrös monkey bálinttal kezdheted... tongue tongue tongue Very Happy Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 24, 2006 8:02 pm

Miki vazze!!nana h ra lehet venni barmikor 1-2-3-4-5-6 lazara. Very Happy nem ko felni emiatt.
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 25, 2006 9:55 am

Remélem mindenki elégedett volt a tegnapi laza mozgással, csak egyet sajnálok, hogy nem volt elég futás az edzésen, de ne féljetek, Besi pig hazajön és akkor lesz nemulass!! Basketball affraid
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 25, 2006 9:56 am

Simi látlak ám, tudom,hogy itt vagy!! Shocked
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 25, 2006 10:55 am

Jaaa, én is láttalak... Sztem Siminek van a legszebb cipője, és tegnap nagyon ügyes volt... Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 25, 2006 11:39 am

Ádi! Te még szerintem alszol, mert hülyeégeket beszélsz álmodban!!! Surprised
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 25, 2006 11:40 am

A képeddel foglalkoznál, vagy sok a tanulni valód? Laughing rabbit
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 12:08 am

annnyyyiiii van, hogy nem tudok választani, de majd előások egyet... most tanulok... lol!
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 5:43 am

Éljen Simi az új regisztrált tagunk. Most már legalább nem sunyiban nézi az oldalt... Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 5:47 am

Ja és most értem haza a kaktuszból.... cheers cheers cheers
Sajna volt két gyerek is akik levertek tajfunba, mondjuk az egyiket sikerült egyszer lealáznom. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
A kettőn kívul a többi olyan teljesítményt nyújtott , mint a jó képességű Atti vagy a még okosabban és megfontoltabban játszó szőrös monkey bálint - vagyis
egy kalap szarok voltak.... lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 11:21 am

Mike!!!

Az lehet, h mi azok vagyunk, de akkor neked mégnagyobb szégyen, h még mi is állandóan elkentük a szádat...
(és akkor a csocsóról még nem is beszéltünk) jocolor jocolor jocolor jocolor
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 12:29 pm

Sztem nem is nézi Simi a fórumot, mert már biztosan beleirt volna vmit... Lehet, hogy nem tudja használni... Very Happy a postreply-vel tucc beleirni... Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 12:32 pm

jaaa, Robi! Nem most keltem... Very Happy:D:D Már voltam iskolában is... Very Happy
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 12:53 pm

Húúúú, kemény napod lehetett,ha már végeztél... Mad Mad Mad Mad Mad
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 1:00 pm

Drága pig társadalom!
Ha az Ádám barátunk nem óhajt feltenni magáról egy képet akkor a mai edzés hasonlítani fog a keddihez, de talán egykicsit több futás lesz benne! Laughing
Már írom is az edzéstervet! affraid
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2006 1:10 pm

Akkor szólok előre, hogy nem teszek fel magamról képet... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
4 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: