Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+11
carlos
Niko
Attila
mester
tücsi
Besi
Tivadar
v-pop
locsa
joker
Ádám
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 6:00 pm

Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 11:05 am

Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 1:03 pm

Ma legyetek nagyon jók a meccsen és nyerjetek!!! cheers cheers cheers Hajrá pig !!! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 6:36 pm

Nagyon beindult a csapat... cheers cheers cheers cheers

Gratula a tegnapi győzelemhez!!!!

Szinte nem is izgultam...

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 11:27 am

Béláim az Úrban!

Király, hogy ma Valentin-napi ivászat lesz!!! Smile
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 2:45 pm

ah Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 5:12 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 5:39 pm

Mondjuk nem tom h az a szerencsátlen flótás mér nem inkább optikushoz ment, akkor látott volna is vmit, azt nem csak a szemüvegét kellett volna igazgatnia egész meccsen meg balfaszságokat fújnia affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 5:47 pm

v-pop írta:
Mondjuk nem tom h az a szerencsátlen flótás mér nem inkább optikushoz ment, akkor látott volna is vmit, azt nem csak a szemüvegét kellett volna igazgatnia egész meccsen meg balfaszságokat fújnia affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Még szerencse, hogy odaírtad a végére, hogy "fújnia", mert már majdnem magamra vettem!!! Shocked
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 5:49 pm

isten ments Culyu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 6:16 pm

Naja... Én is kezdtem magamra venni, de aztán megnyugodtam!!!!

Különben is:

ÉLJENEK A VAKOK!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2008 3:38 pm

Te barátprosti!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Milyen szépen és burkoltan tudod ledegradálni a szemüveges csapattársaidat!!! Razz Razz Razz Razz Razz
Culyi és Princesss szerintem Valentina nektek szánta azt a pár sort... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

No nem szítom tovább a tüzet... clown clown clown
Holnap hajrá pig -ok!!! Ha lehet egy kérés akkor eggyel többet dobjunk holnap mint az ellenfél!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Dec. 01, 2008 12:45 pm

Gratula a csapatnak a tegnapi játékért!Legközelebb meglesz a győzelem is...

Igaz h vannak még hibák, de jó volt látni, h azért szép lassan fejlődünk mind védekezésben mind támadásban.Kicsit több odafigyeléssel még jobb meccset tudtunk volna játszani.(persze ehez 2 normális játékvezető is elkellett volna)

Hajrá pig csapat!!!!!!!!!

u.i. Monnyuk Bálint vagy Ádi kaphatott volna egy technikait, csak h megőrizzük a szép szokásokat...
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Dec. 01, 2008 4:22 pm

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz: Gratula a pig csapatnak!!! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeHétf. Dec. 01, 2008 5:22 pm

Én sajnos nem tudtam lemenni, de azért így látatlanban is gratulálok, mert nekem már az előző meccsen is tetszett a játék!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 2:06 pm

Atti megölte a fórumot!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 2:57 pm

Pont ezt akartam írni...
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 3:59 pm

Mert a szeretetem, ami a csapat iránt érzek, mindekit letaglózott, és ebből nehéz felocsúdni! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 5:28 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 7:37 pm

Hello! Ugyan szóltam Bálintnak is, de azért beírom ide is, hogy mindenki sajnálhasson! lol! lol! lol!

Szóval nem jelenek meg a mai edzésen, az biztos, mert már nagyon fáj a lábam... Mad Remélem a jövő héten már rá tudok normálisan állni és akkor majd edzegetek is,ha minden jól megy.

Na csak ennyi, remélem elmorzsoltatok egy-két könnycseppet! lol!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 5:42 am

Szeva Tivcsi!

Észre se vettük, hogy nem jöttél edzésre... albino albino nem is értem miért hozzod fel ezt a témát itten. No No No No Persze ami sokkal fontosabb, hogy bálint semmit nem mondott erről nekünk... confused confused confused milyen barátaid vannak... bom bom bom
Amúgy meg jobbulást a lábadnak!!! cheers cheers Carlosnak is mondtam, tudok egy jóó dokit ha kell Neked is meg tudom adni a számát...
No cső!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 5:43 am

Atti olyan taglóban van részünk, hogy csak na... pale pale pale pale pale
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 9:20 am

Tivcsi!

Legalább nem voltál LÁB alatt! lol!
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 10:54 am

Hehe! Kösz szépen! Laughing
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 4:00 pm

Kicsi Tivadar gyógyulj meg, mert olyan szomorúan szürcsölgettünk nélküled h csak na... jah meg Laci is hogy hiányzott....


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: