Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+8
joker
Tivadar
Besi
Niko
Attila
Ádám
tücsi
v-pop
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 12:11 pm

Azért nem volt az olyan egyértelmű...kiestek...ennyi...majd legközelebb...
Mondjuk annyi előnye volt ennek a meccsnek, hogy legalább itt a fórum egy kicsit felpörgött! Szegényke már nagyon haldoklik...
Javaslok témát az újraélesztésre!!!

Szavazzuk meg a legszarabb faviccet, ami csak létezik, mindenki annyit küld amennyit akar és azt a végén összegzünk és egy üveg Bacardi a nyeremény, amit majd a kisházban fogunk elfogyasztani, ha már 20 fok van este is...Na? Remélem ettől megindul a közösségi élet!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 12:13 pm

Zsákos Bilbó és Frodó beszélgetnek:
- Mostanában nagyon unatkozom - mondja unottan Frodó.
- Talán keresned kéne egy hobbit...

Én ezzel a viccel nagyon esélyes vagyok a Bacardira...már csak azért is mert jelenleg egyedüli versenyző vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 12:16 pm

Az ok, hogy majd jövőre... De tavaly is ezt mondták a BL-re. Idén már a bajnokságra is. Smile Sztem süllyed a hajó! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 12:37 pm

Mi az hogy süllyed a hajó? Amikor kiesett a Real és második volt a bajnokságban bárki is mondta, hogy na ezt a szar csapatot, hogy hanyatlik a forma, már megint nem csinálnak semmit? Aztán most ott tartunk, hogy az egyetlen csapat jelenleg a földön, akitől a Barcának nagyon kell fosni!
Az hogy a bajnokságban les góllal tud nyerni egy csapat, miközben tizenegyeseket nem ad meg a bíró egyik oldalra sem, meg kézzel lehet bevinni a gólvonal mögé labdát, én úgy gondolom, hogy nem a hajó süllyedését jelenti, legalábbis nem a csapatét, hanem a bírók nívójáét...Nem kell vészmadárkodni, mi van akkor, ha nem nyeri meg a bajnokságot, meg nem lesz BL győztes, meg nem ott focizik a világválogatott...nem is érdemes ezzel ennyit törődni, ez a battai kosárcsapat fóruma...ezaz...HAJRÁBATTA!!!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 2:28 pm

Köszönjük, Ati! Inkább mesélj vicceket méééég!!! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 7:14 pm

Nekem tetszik Atti vicce. Smile meg is szavazom, h nyerje meg azt a bacardit, amit majd ő megvesz, én meg megiszom.... hehehe lol! lol! drunken drunken
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimePént. Ápr. 09, 2010 11:35 am

Sejtettem, hogy az üzleti vénádban ilyenkor mozdul meg a vér...
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 6:11 pm

Hát mindenféle károgás nélkül....

Kedves Bálint és Atti!

Ez elment.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 10:57 am

Nézzük a jó oldalát... Legalább nem kaptunk ki 30-cal tegnap. Ami a legfontosabb, h nem égtünk akkorát, mint a MU! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 11:55 am

Gyerekek...Én egyik eredménynek sem örülök!
Vissza az elejére Go down
locsa

locsa


Hozzászólások száma : 95
Age : 47
Registration date : 2006. Nov. 26.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 3:07 pm

Nesztek fa vicc!!

RECCS!!! affraid affraid affraid



ui:szerintem is Ati gyert így Ő veszi a bacardit Én a colát oszt besivel megisszuk hja és Ati nézi!!!! drunken
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 4:51 pm

Sztem a Locsáé is szar meg Atié is... Én nyertem. Smile
Vissza az elejére Go down
locsa

locsa


Hozzászólások száma : 95
Age : 47
Registration date : 2006. Nov. 26.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 1:18 am

akó Ádi eztet szoptad me Te veszed a BACARDIT Mi meg iszuk a Besivel!!! Very Happy
drunken drunken drunken
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 4:04 pm

Én mindenképp jól járok ez a lényeg. Very Happy:D:D:D:D:D
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeSzer. Ápr. 21, 2010 10:06 am

Gratulálunk Tücsök! Anett mikor fog szülni? lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimePént. Ápr. 23, 2010 12:52 pm

Megvan a kisTücsök?!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimePént. Ápr. 23, 2010 4:38 pm

Ja, én úgy tudom, mert dobott egy sömit...
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 1:46 pm

Egy sörit kellett volna dobni, nem egy sömit Smile...
Vissza az elejére Go down
locsa

locsa


Hozzászólások száma : 95
Age : 47
Registration date : 2006. Nov. 26.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 10:09 pm

csákó Malacok!

Megszületett egy kicsit hamarabb a legkisebb Locsa akit BENEDEKNEK hívnak. cheers cheers
jelenleg minden ok!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 10:40 pm

Hoppááá! Kicsit hamarabb. Gratula apuka! Aztán ne is legyen baj.
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 12:42 am

Gratula a Tücsi és a Locsa családnak!!! Very Happy cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 11:52 am

hűűűű Miki!

Elég gyors a reakciód! lol! lol! lol!

Az más kérdés, h Tücsi csak megírta, de még MINDIG cseszett válaszolni a gratulációra... lol! lol! lol! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 9:46 am

Gratulálok Locsa!!! Mit jelent a kicsit hamarabb?! Az a lényeg, h minden ok most is és a későbbiekben is!
Vissza az elejére Go down
locsa

locsa


Hozzászólások száma : 95
Age : 47
Registration date : 2006. Nov. 26.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 02, 2010 3:57 pm

kb. 8 héttel jött hamarabb de nagyon vagesz kiscsávó. Very Happy
mostmár csak a hízásra kell figyelni de amíg nem éri el a 2 kg-t inkubátorban marad.

ha lassan összeszedi magát BENI egy tejfakasztó eszméletvesztést csinálhatnánk! drunken
Vissza az elejére Go down
kicsi




Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 10:31 am

Ha az apja fia, akkor a hízással nem lesz baj! Wink lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
12 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: