Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+8
joker
Tivadar
Besi
Niko
Attila
Ádám
tücsi
v-pop
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 1:11 pm

Tivadar írta:
Jah, a Májki érzelmet is bele akart vinni a dologba, aztán megsértődött... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mert még fiatal és bohó!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 7:32 am

főleg fiatal és még inkább bohó!!! Razz Razz Razz Razz nem baj majd fog még utánam sírni az a kis genya tivcsi.... lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 11:26 am

Főleg reggelenként mikor majd tolja a kukákat kifelé.... Smile Akkor fog igazán hiányozni, h visszafekhessen melléd a jó meleg ágyba... lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 2:01 pm

túlélted a tegnapi napot??? drunken drunken drunken drunken
a csillagcsücsörikisgádzsival mentél???? rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 13, 2009 6:57 pm

Túléltem komolyabban sérülések nélkül Smile
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 9:08 am

nem jöttetek ABBA koncertre... pedig még Carlos is élvezte sokadik söre hatása alatt... Razz Razz Razz Razz Razz jah és az a kis genya tivcsi is ott rontotta a levegőt... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2009 9:03 am

Most már tényleg csak a Liga-kupa!!! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 12:00 am

Nu ma Hildegárd napja volt, én fizettem a büfében, mert ugye ez a harmadik (titkos) nevem... mivel csak Bálint tudja, ezért asszem Őt sem hívtam meg semmire sem. Smile

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 12:30 am

Kérlek Besi, hogy ne ORRolj meg rám... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 1:26 am

rohadt nyalóóóógéééép..... jocolor jocolor jocolor jocolor geek geek geek geek
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 8:18 am

Semmi baj Ádi... majd a kórházi számlát, és az átvirrasztott éccakát is kiszámlázom Neked.... Akkora az orrom, mint egy kisebb krumpli.igaz eddig sem volt szép. Smile
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 3:07 pm

Annyi kell... Még lehet, hogy be is lilul... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2009 8:12 pm

Tegnap reggel már enyhén sárgás árnyalata volt... azon gondolkodtam, h mikor is festettem ki magam... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 8:26 am

akkor ma rá lehet dolgozni kicsit... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 9:24 am

Mink akkor is keményen hajtottunk... Smile Szégyelje magát aki meg nem... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 04, 2009 10:15 pm

Nem tudom, hogy Miki legyen a meccs embere vagy Besi, mert ő azééé adott két assistot... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 10:09 am

passsszolom ezt a kérdést!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 11:09 am

Ádi! Szerintem legyél Te, mert megint sikerült egyszer alulról eltalánod a gyűrűt!!!!!! lol! lol! lol! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 12:09 pm

Szeevúsztók!

Na mi volt tegnap? Ha jól láttam a kiírást, a legjobb pajtim fújt? lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 1:16 pm

2 választ szeretnék...

Mi volt tegnap és a másik, h ki jön szombaton pálinkafesztiválra (Bálinton és Besin kívül természetesen Very Happy ) ?
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 1:21 pm

2 választ szeretnék...

Mi volt tegnap és a másik, h ki jön szombaton pálinkafesztiválra (Bálinton és Besin kívül természetesen Very Happy ) ?
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 4:55 pm

Tivadar: Tegnap nyertünk, de tegnapelőtt mi volt? lol! lol! lol!

Ati: Én mennék, tervezem, de miért kérded kétszer kétszer? lol!
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 5:20 pm

Jól van, legközelebb akkor bátran megteszem a csapatot tippmixen! lol!
Most még nem mertem, ki tudja milyen idény eleji formában vagytok... Basketball lol! lol!


Nem tudom akkor mi volt...miért mi volt?! pale pale pale
(majdnem nyertünk lol! )
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 11:33 pm

Majdnem? Iszonyat fos volt az egész... A ligakupa ennyire gyenge? lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 11:37 am

Azért kérdeztem meg kétszer, hogy aki az elsőt nem olvassa, az is tudjon a kérdésemről Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
3 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: