Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+13
Norbi
tücsi
Alpár
mester
Májki
locsa
kicsi
joker
Tivadar
v-pop
Besi
Ádám
Attila
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 7:11 pm

Hurrá!

Nem lehetne a tarjáni meccset monnyuk még kicsit késöbbre tenni???? monnyuk kezdődhetne 22.30kor... affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 8:01 pm

ja... és akkor még a BL meccset is láthatjuk... Smile
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 11:28 am

Besi írta:
Carlos máris üzent:

Szeva! itt capuccinozok Szávayval Rómában. Wink üdvözli a battai kosárcsapatot...

Karesz vazze Te tudsz élni. Laughing Cool Very Happy
http://index.hu/sport/szavay0219

Te! Ezek milyen kapuccsínót ittak?!?!
Vissza az elejére Go down
tücsi

tücsi


Hozzászólások száma : 98
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 12:02 pm

Jó reggelt Mindenkinek!
Vki erősítsen meg abban a hitemben, h lesz ma meccs 20.15-től, és az a budaörsi "kék" iskolában lesz.
A visszaigazolásokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
kicsi




Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 4:41 pm

megerősítelek. így lesz. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 1:02 pm

Besenyei T. : 29
Fekete-Nagy Á. : 25
Fekete M. : 16
Illlés B. : 15

Gratula
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 3:59 pm

Még egy l befért volna a nevembe pale
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 4:37 pm

Ez mán majdnem 30... Besi nyilatkozik majd? Ha nem, akkor majd Illlllllés kolléga... Smile
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 6:26 pm

Ennyi... lol! lol! lol!

Bálint úgy is szeret szerepelni, és jóban is van KGL-el. Laughing

Én meg csak majd meghúzódom a sarokban. Cool
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2008 11:40 am

No malacok!

Eleget elmélkedtem azon, hogy mi is volt a probléma a tegnai mérkőzése.

nagyon jól küzdöttünk, jól játszottunk és még rutintalanabbak voltunk mint máskor, de a technikaival, az Ádám hülye dobásaival valamint a Besi utolsó betörésével sem kellett volna kikapnunk és azt kell mondjam el fogom vinni a balhét, mert nem akkor kellett volna időt kérnem, amikor már mindegy volt, ezt akkor kellett volna megtennem, amikor 25 másodperc volt hátra és mi jöttünk. Ha akkor elmondom, hogy ne rohanjunk és inkább legyen egál és akkor csinálja meg a Besi ezt akkor jogosan vonhattam volna felelősseégre, de így ez az én saram, így azt kell mondjam, beálltam a sorban és mint edző mutattam meg milyen is az olyan aki rutintalan edző. ez van! Majd ha NBI-ben játszunk addigra talán én is fjlődök annyit, hogy ilyen butaságokat nem csinálok. lol!

Azért gratulálok mindenkinek mert tényleg jó kis meccs volt!!! cheers cheers

A Doki és a Besi kitalálta, hogy a csapatfarsang MÁRCIUS 01-én legyen szombaton. Ez az időpont remélem a többségnek jó lesz és a keddi edzésen vagy ezezn a fórumon jelezzetek vissza ha ok!!!

Mindenkire vonatkozik még a CULYUra is!

No csá
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2008 8:52 pm

Ámen. Majd legközelebb nyerünk. Smile

Részemről a fáklyásmenet a bulival kapcsolatban. Wink drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2008 9:46 pm

A hülye dobásaimért sorry, de amit birtam az előző két mecsen, az most nem ment... Legközelebb nyerünk ezek ellen, mert palánk alatt simán jobbak vagyunk... No meg mezőnyben is... lol!

A farsang ok részemről...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2008 10:13 pm

A vereség a csapat azon tagjaié, akik pályára léptek... ezt mi veszítettük el, de épphogy, legközelebb nyerünk!!!!

Ha összességébe úgy játszunk az idényben, ahogy az elmúlt 3 meccsen... Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball


Farsang o.k., én törött szárnyú angyal leszek Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2008 12:02 am

Télleg... mi a kicsi(nem Kicsi...) szárnyacskáddal?
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2008 4:42 pm

Az akarással nem volt probléma, újfent bebizonyosodott, hogy ha nem foglalkozik senki sem a bíróval, akkor milyen szépen megy a játék! Ez legyen mindenkinél az első!!! Legközelebb a koncentráció maradjon a meccs végéig, és sima lesz minden. Hol lesz a buláj?
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2008 9:00 pm

Sztem az volt a probléma, hogy ott volt a mi Ati barátunk... Eddig ment a játék... Smile
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2008 12:45 pm

Na... Most, hogy Ropi edzőbá felébresztett, kötelességemnek érzem, hogy JÓ REGGELT kívánjak minden kedves dolgozó csapattársamnak... Smile
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2008 1:08 pm

én is Szép napot kívánok NEKIK!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2008 1:59 pm

Felkeltem! Történt valami? Sleep Sleep Sleep
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2008 2:02 pm

No a buli okés részemről is... ha jól emlékszem a műszakbeosztásomra...
A meccsről no comment... max annyi sajnálom, hogy nem ment úgy mint előző két meccsen, a legjobban az elejét sajnálom, hogy dadogott - szó szerint - a labda a kezemben... no de ígérem ha itthon játszunk velük tuti vesztes meccsel a hátuk mögött baktatnak el battáról... ennyi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2008 2:02 pm

ja és hajrá pig -ok!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
tücsi

tücsi


Hozzászólások száma : 98
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2008 7:42 pm

Üdv Mindenkinek! pig
Én a héten biztosan nem megyek Battára, úgyhogy edzés és parti kilőve.
Mulassatok jól drunken , legalább ki tudtok beszélni. Twisted Evil Akkor is... tongue
Én meg addig is gyűjtöm a pénzt a technikaikra.
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2008 9:55 pm

Hát azt gyűjtheted is, mert kiiszunk a vagyonbul... lol! lol! lol!

Még az Arankát se kaptuk meg...Razz
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2008 8:05 pm

Nu aki lemaradt az sajnálhatja...

Ismét egy fergeteges bulit csaptunk Doki bácsinál. cheers drunken drunken

Sztem lehet veri még a füredi bulit is.persze nem volt hőkövető rakéta, séta a gáton, na és fogmintavétel lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2008 12:42 am

No... mik történtek még a távozásunk után? A videók elég kompromitálók... lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: