Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+11
carlos
Niko
Attila
mester
tücsi
Besi
Tivadar
v-pop
locsa
joker
Ádám
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 07, 2008 9:11 pm

Hát elég messze volt a szopatástól, de végülis nyertünk. Smile

Bálint birkózószőnyegen aludt éccaka a piálás után, szal igen erős lett, sőt még majdnem verekedett is... lol!

Az lett volna még szép.Csak attól ilyedtem volna meg, ha a 7es fiúnál kés van, mert akkor az rögtön csak 4-es... affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 07, 2008 9:48 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kabbe

Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball triplavető bazzeg
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 07, 2008 9:50 pm

Ja, ma úgy lenyomtam egy gyenge terepjáróst bazzeg a Polotronnal, esélye se volt szegénynek, csak mutogatott hátúrról, mer csak a seggemet látta king king king king king king king king king king king

Télleg Mike, te merre autóztál ma?????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 08, 2008 10:17 am

GRATULA!!

Még jó, hogy nem bántották szegény Bálintot!
Képzeld, ha nem kés, hanem trimmelő-olló van a gyereknél!
Oda lett volna Kisherceg egyénisége...

jocolor
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 08, 2008 2:31 pm

Az mindegy hol voltam tegnap, inkább az a fontos, hogy előbb hazaértem mint te... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
pár kőrforgalommmal gyorsabb voltam... Razz Razz Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
carlos

carlos


Hozzászólások száma : 26
Age : 41
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09, 2008 12:34 am

amúgy boldog névnapot Kicsi Krissznek!
majdnem elfelejtettem. cheers cheers cheers

afro afro
Vissza az elejére Go down
carlos

carlos


Hozzászólások száma : 26
Age : 41
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09, 2008 12:35 am

ami amúgy meg születésnap!
Razz Razz scratch scratch
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09, 2008 5:53 pm

hehe!!!! Besit összekeverték a Kaszás Ferivel affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09, 2008 5:56 pm

Ezen nem csodálkozom, néha előfordul, h mikor Besi iszik úgy reagál dolgokra... Surprised
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09, 2008 7:21 pm

Ő legalább iszik Ati drunken drunken drunken drunken drunken
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09, 2008 7:48 pm

Én most itt elvesztettem a fonalat...

Valaki felvilágosítana h mi folyik itt Gyöngyösön????? affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 10:22 am

Én is iszok, csak dinnyés fantát Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 11:13 am

Höhö... Most már értem, hogy a Besi miért Kaszás Feri... Smile
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 2:01 pm

Lebetegedtem, úgyhogy a mai edzés kimarad. (gondolom azért sok embernek ez örömhír) Meg szerintem a holnapi meccsre sem leszek sokkal jobban, bár úgyis használhatatlan lennék a lábam miatt,úgyhogy bocsánat, de ez van... Crying or Very sad

Jó edzést meg jó szűrést! Basketball
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 2:02 pm

Amúgy Besi tényleg emlékeztet Kaszás Ferire! affraid cheers
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 2:29 pm

Szerintem hülyék vagytok, me én még mindig nem értem h mi a bánatról van szóóóóóó Sad Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 6:07 pm

Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 6:37 pm

Jah így mán értem...

Monnyuk nemtom h ez h sikerült, mert 2 nagyonokoss barátunk ült épp az asztalnál, és ők írták a jegyzőkönyvet,meg nyomták a gombokat... Persze lehet h Ropi pig tévesen írta be a nevem, mert nem tudja, h kell leírni...

DE amúgy meg: KIKÉREM MAGAMNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 7:17 pm

Inkább egy kört nekünk Besi!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:46 am

A jegyzőkönyvben helyesen szerepelt a neved, vhol a mátrixban cseszhette le Neo. Karesz mivel a táblát nyomta, köze nincs az egészhez, őt nem kell bántani. Mondjuk, akkor sem tudna többet, ha ő írta volna a jegyzőkönyvet! Besi, neved ezentúl legyen Feri!
Vissza az elejére Go down
carlos

carlos


Hozzászólások száma : 26
Age : 41
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 1:07 pm

köszönöm, h a védelmemre keltél, ÓÓ, nagy ATI!
(persze ez csak vicc volt)
amúgy ez az új gyerek, ez a Viktor vagy ki a tököm. hááát, nem tudom!!! eléggé nagyképűnek tűnt, humorérzék nélkül. szerintem nem kéne, hogy nagyon ide szokjon. afro afro valahogy ki kéne utáljuk lol!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 1:54 pm

Végülis... eccer már sikerült bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 12:12 am

Szombaton az ÁF kikapott drámai csatában a Malévtól... Nagyon szar volt a malév, semmit nem dobtak be. a 4. negyedben még csak 42pontnál jártak. A vége 50-53 lett. Kicsit izgultam a végén, nehogy meglepi legyen... Smile
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 4:04 pm

nem csodálom mert reggel 9 kor volt a meccs
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 10:20 pm

De mi azért ne tegyük 9re a meccseinket taktikai okokból... Smile

Amúgy ki hallotta már azt a hírt, hogy a 3 csoportból 2-t csinálnak jövőre? Tehát maradunk A-ban... Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: