Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+11
carlos
Niko
Attila
mester
tücsi
Besi
Tivadar
v-pop
locsa
joker
Ádám
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 1:56 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 12:15 pm

Kabbe Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Elbasztad, h bármikor is passzolok neked, ha a félpályáról indulsz kö-csööög... affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 12:52 pm

Ki mondta Neked h valaha is indulni fogok még félpályáról????? affraid affraid
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 3:58 pm

mindig onnan indulsz... What a Face
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 10:55 am

Onnan indul, de nem is jut sokkal messzebb Smile
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:59 pm

Na ezt vártam Ati, h végre hétfő legyen és Te is hozzászólj...

Amúgy meg kabbe, me itt voltál battán szombat este, és nem is szóltál a barátaidnak... vagyis nekünk... bár mivel nem szóltál, kételkedem h azok vagyunk e még... Hmmmmm affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 6:17 pm

Teljesen egyértelmű a válasz egyébként... Voltam Battán 3-4 órát, amit egy meghívásos gardenparty-n töltöttem, arról nem tehetek, hogy nem kaptatok meghívót... Az más kérdés, hogy a héten azért megyek még le és akkor természetesen bepótoljuk az elmaradt találkozókat...
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 10:19 pm

https://www.youtube.com/watch?v=-WmNHGA5jh8

Na ezt az eleganciát hiányolom a mostani enbíéjből...sosem érnek a nyomába a mai Kobiék, Vince Carterék meg a többiek...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 10:19 pm

Nekem szólt Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 8:00 am

nem értem miért nem éppen Patrick Ewingot raktad fel confused confused confused confused confused albino albino albino albino
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 9:08 am

Hallottam már valamit erről a fekete fiúról.azt mondják egész tehetséges játékos volt.... Persze ha lesz végre NB II-es kosárkártya, ő sajnos akkor sem kerülhet be a gyűjteményembe... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 9:31 am

Viszont van egy ötletem... Mit szólnátok, ha rendeznénk egy ilyen retro kosármeccsnézőparty-t, ahol a régi idők nagy meccseit meg lehetne nézni. Néhány dolog azért kell hozzá, pl. retro kosármeccs...Akinek van régebbi NBA meccse felvéve az szóljon és szervezzük meg! Nekem megvan a '98-as döntő (asszem hatodik) utolsó meccse (Utah - Chicago), ahol MJ bácsi azt a nemkicsi kitámasztást csinálta a büntető vonaltól fél méterre és ahol megetette vele Byron Russel bácsit...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 9:39 am

Megin be akarsz baszni mi?????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 10:48 am

Ugyan én olyat sose tennék...Bálint neked is van ilyen retromeccsed, nem? Azon a felvételen Tivadar még nem tűnik ki annyira a tömegből, akkora volt mint egy normál gyerek (mondjuk most is Very Happy) Smile, meg Bálint fejnehéz volt akkoriban... Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 1:26 pm

What a Face
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 5:33 pm

Arra szivesen csápolnék én is az első sorból, egy finom Cuba Librével a kezemben... persze semmi komolyabb ivás,csak szép lightosan... drunken drunken drunken drunken
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 7:01 pm

ahogyan az kezdődni szokott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 10:51 am

Sajnálom, hogy megzavarom eme nagyröptű beszélgetést, de fontos bejelenteni valóm van:

BOLDOG SZNAPOT CULYIBÁCSI!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Bálintról küldjetek már nekem egy fejnehéz képet... lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 7:31 pm

Én beszéltem reggel Culyu king -al.Épp mesélte h délután robog le Ljubjanába, és egy sört el is fogyaszt ott rögtön a szülinapja tiszteletére.Na meg persze az én egészségemre, mert vettem a fáradtságot és felhíttam. Smile

Szal azért még egy Boldog Szülinapot Culyu king !!!!!! cheers cheers
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 10:28 pm

Isten éltessen Culyukirály!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! king
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 10:05 am

Így van! Boldog születésnapot Culyubácsi!
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 9:54 am

Boldog Culyinapot king -om!!! cheers cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Niko

Niko


Hozzászólások száma : 149
Registration date : 2007. Jul. 13.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 12:24 pm

Mi van??? Nagyon behalt a fórum!!! Mindenki nyaral vagy a GDP növeléséből veszi ki a részét??? Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 1:01 pm

Ahogy mondod... lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 1:32 pm

Én nem a GDP-t növelem, hanem az agysejteket pusztítom Smile affraid bom lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 37 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
37 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: