Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 4:18 pm

Jah én azt hittem Te voltál az Ádi...
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 4:20 pm

Ajjaj Besikém... Azt hittem, hogy tegnap nagyon megszopattunk... És igy is volt... affraid affraid lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 4:23 pm

igen... Sad Sad Sad Kötsög, szemét, rohadt brigád vagytok!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 4:25 pm

a statot én csesztem el (gondolom), bocsi!!!! Embarassed sebaj, a mostani meccsen úgysem én írom Neutral
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 4:36 pm

És ugyan miért nem? Azért nem abj ám hogy elrontottad!4 bounce
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 4:49 pm

mert meccsem lesz Sad meg mert Miki barátotok nem volt kibékülve a statisztikaírótudásommal, szóval inkább neki kéne írnia Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 4:52 pm

Én nem voltam kibékülve, de a meccs az meccs! Kapsz felmentést! Már csak azt kell kitalálni, hogy ki írja majd a jegyzőkönyvet!? bounce
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:02 pm

Ádám! Az sem tűnt fel, hogy az ellenfélnek csak 69 pontja van a negyedekben? 1:27-20, 2:11-13, 3: 16-21, 4:32-17!!!! tongue
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:04 pm

Legyünk maximalisták What a Face bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce bounce bounce bounce bounce Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:05 pm

jóvannna... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:20 pm

Robi, ha Te se, akkor írjátok együtt Mikivel Twisted Evil Very Happy Jó volt, mikor Besi segített, sztem akkor nem maradt ki semmi, most picit sokfelé figyeltem Embarassed meg a meccs sem volt túlságosan élvezhető Razz Legközelebb, ha megint ott leszek a meccseteken, ígérem összekapom magam, addig meg dobjatok 100 %-kal és akkor felesleges a statisztika bounce
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:24 pm

Igyekszünk majd! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:39 pm

Mit jelent az, hogy sokfelé figyeltél? confused

Doki meg egyébként nem hibázott... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:43 pm

Bocsi Sejla queen Like a Star @ heaven !!!
Én nem akartalak megbántani és szeretném ha minden meccsünkön TE írnád a statot. flower

Ádi az hiszem, te most gyenge voltál mint a harmat. Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:52 pm

Ráadásul a Doki nem csak 5 percet játszott! De mindegy egyben egyet érthetümk az Ádám szar volt és kész! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 5:58 pm

Nekem is úgy rémlett, hogy Doki nem csak az első negyedben jáccott, de ne bántsuk a statisztikaírót, mert örülhettek, hogy van vki, aki kintről végigszenvedi azt, hogy ilyen szarok vagytok... Very Happy
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 6:00 pm

Mi ez a TI!!! Talán MI!? affraid Te kakadu What a Face
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 8:27 pm

Te is szar vagy vazze!!!!Jó kis csapatba igazoltál. Laughing Ezentúl nem is pig csapat leszünk, hanem 1 nagy szarkupac!!!! Cool király...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2006 8:54 pm

monkey
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 21, 2006 1:40 am

Bocsi gyerekek, de én azt hiszem a saját védelmemre kell, hogy keljek.
Sajna nem vagyok a legjobb lelki állapotban és ehhez viszonyítva azt hiszem legalább azt a szar formámat tudom produkálni. Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 21, 2006 10:53 am

Miki, ugye nem vetted fel, amit írtam, nem haragszom ám, hogy fikáztál Wink meg a Robira sem Wink de ha megbántottalak volna, akkor békepuszi!
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 21, 2006 11:09 am

Srácok! Láttátok a szombati küldést?

MOCSAI aki mostanában elfogadható, de lehet hogy azért mert nem fújt nekünk, de most is nyomatékosan megkérek mindenkit, hogy hatványozottan figyeljen oda a dumára, vagyis a nem dumára! Shocked
BALOG aki még sosem fújt nekünk, de talán őt meggyőzhetjük hogy nagyon ügyesek vagyunk. Lehet hogy a battai emlékekre iszunk is utána egy söröt, vagy kettőt! bounce

Hajrá Batta lol!
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 21, 2006 11:10 am

Ja mára laza edzést tervezek, remélem sokan lesznek mert szeretnék sokat játszani is!!! drunken
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 21, 2006 11:13 am

Robi, nem az van, hogy kedden kevesen vagytok, csütörtökön sokan??? Ma kedd van Laughing
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 21, 2006 11:29 am

Nem baj "Játszani" Basketball kevesen is nagyon jól tudunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
19 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: