Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+10
patymag
tücsi
Besi
Attila
v-pop
kicsi
Sejla
mester
Tivadar
Ádám
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 12:41 am

Ennyi... el lesz intézve a kis fokhagymagerezd segged Ádi... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 12:07 pm

az bittos silent
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 3:02 pm

Milyen önfeláldozó ez az Ádi! affraid
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 3:28 pm

ja...szted... gondolod ő nem szokta élvezni?????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 3:42 pm

Fiúk? Nagyon melegszik a téma megint!!! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 4:06 pm

Ja, már megint a Bálint affraid
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 4:23 pm

Köszi drága queen , cinkelj csak nyugodtan...hisz tudok rólad is egy s mást Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 4:37 pm

Na meséjj kicsi monkey Bálint... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 5:07 pm

Látom, megint senkinek semmi dolga...Ahelyett, hogy itt szapulnátok egymást, gondolnátok a szegény éhező gyerekekre mondjuk, v a hajléktalanokra, akik kilátástalanul tekintenek előre a hosszú, zord télre...
Ahelyett, h ti szerencsések, kiknek van ételük, italuk, tető a fejetek felett, bántanátok egymást, jobb lenne, ha mindenki félretenne egy kis pénzt a rászorulóknak,hogy legalább egyszer az évben szerezzünk nekik örömet! Javaslom mindenki adjon egy 1000est a szeretet ünnepe alkalmából...Aztán adjátok nekem, én majd eljuttatom oda, ahova kell... lol! Ja, és ne keresettek összefüggést utána a mocijogsim és az adományotok között lol! lol! Isten áldja meg a jótékony szíveteket!!!!
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 5:14 pm

Te hülye fasz pale
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 5:38 pm

Jó, mivel neked ien mocskos a pofád, ezért tőled szavanként 500 Ft kérek..." Te hülye fasz" = 3 szó = 1500 + megsértetted az önérzetem, és a jóhíremet = 7895 Ft + ÁFA! Köszi
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 5:50 pm

confused Jól vagy he confused
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 6:00 pm

Ati! Ez jó volt... lol!
Vissza az elejére Go down
Simi

Simi


Hozzászólások száma : 123
Registration date : 2006. Oct. 25.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 6:11 pm

Ritka alkalom, de egyetértek Bálint komámmal! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 6:21 pm

Attila írta:
Látom, megint senkinek semmi dolga...Ahelyett, hogy itt szapulnátok egymást, gondolnátok a szegény éhező gyerekekre mondjuk, v a hajléktalanokra, akik kilátástalanul tekintenek előre a hosszú, zord télre...
Ahelyett, h ti szerencsések, kiknek van ételük, italuk, tető a fejetek felett, bántanátok egymást, jobb lenne, ha mindenki félretenne egy kis pénzt a rászorulóknak,hogy legalább egyszer az évben szerezzünk nekik örömet! Javaslom mindenki adjon egy 1000est a szeretet ünnepe alkalmából...Aztán adjátok nekem, én majd eljuttatom oda, ahova kell... lol! Ja, és ne keresettek összefüggést utána a mocijogsim és az adományotok között lol! lol! Isten áldja meg a jótékony szíveteket!!!!

Én már azt is tudom, hol kajáljanak szagénykék!
Most jöttem a Bock-bisztroból, kipróbáltam, oda mehetnek!
Ettem egy kis hagymás sültvér, meg egy ökörpofát.
Egy kis borocskával egész jó volt. Most alszom egyet, hogy
bírjam az edzést, a tempót Sejlával.


jocolor
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 7:02 pm

Én már tegnap adtam a tecso parkolóban a lánynak aki gyűjtötte a pénzt a gyerekeknek... szal én már adakoztam.Ennyi a jogsidnak Atikám... Razz
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 7:11 pm

Hogy nézett ki a lány? Megkeresem és addig húzom a haját, amíg oda nem adja azt a pénzt...Mennyit is adtál neki? egy 5-öst?
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 8:20 pm

Kedves kis zöld sapka volt rajta (nem úszó) és illedelmesen megkérdezett, h nem adnék e a gyerekeknek kajára... És mivel még szépen is mosolygott adtam neki vazze.

És ha megtom h meghúzod a haját, elkapom a Te nyakadat is. Smile csak előről... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 8:22 pm

Az igazi FÉRFI:

Aki a végsőkig kiáll a barátnőjéért és nem veszi el a szegény, szerncsétlen sorsú gyengébb nőktől a kis pénzüket... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 8:22 pm

Az &-hím
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2006 8:51 pm

v-pop írta:
Az igazi FÉRFI:

Aki a végsőkig kiáll a barátnőjéért és nem veszi el a szegény, szerncsétlen sorsú gyengébb nőktől a kis pénzüket... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ezt pont egy mintabarát, mintaalkalmazott, mintacsapattárs, mintasofőr, mintanyelvész mondja nekem...naneeeemááá!!!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeSzer. Dec. 06, 2006 12:17 am

Szavaztassuk meg, hogy ez legyen-e Sejla képe...Ha a szavazás eredménye egyértelmű, akkor máris küldöm Smile vagy törlöm...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeSzer. Dec. 06, 2006 12:59 am

Sok a ruha... Embarassed Embarassed Embarassed

Amúgy Atikám: nem vagyok alkalmazott bazzeg, az te vagy geek
Másrészt meg a többi nem esett jól pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale

Besiiiiiiii, védj meg bounce bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeSzer. Dec. 06, 2006 1:15 am

Megvédelek vazze.Na de Atitól???? lol! ... bár ki tudja, lehet h benne lakozik AZ ERŐ, csak még ügyesen titkolja. Laughing

Sejla queen Like a Star @ heaven képe tetszik, szal tőlem maradhat!!! cheers
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitimeSzer. Dec. 06, 2006 1:23 am

Akkor minta-köztisztviselő...Leszarom, h mi esik jól meg mi nem...Úgy játszadozol az érzéseimmel, mint macska az egérrel...Nem az fáj, amit mondasz, hanem ahogy mondod...Te kis buzi!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 30 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
30 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: