Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+15
kicsi
Chris
tücsi
v-pop
Simi
Sejla
joker
mester
Ádám
locsa
Besi
Attila
Norbi
Tivadar
Májki
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 2:50 am

Mindenkinek Nagyon Boldog Békés Karácsonyt kívánok!!! rendeer santa lol! lol! lol!


A szilvesztert meg még megdumáljuk... Twisted Evil Twisted Evil
Nincs mit Sejla queen Like a Star @ heaven , szólj ha uncsi Ádika... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing lol! lol! afro afro
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 10:19 am

Én is Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek! Kajáljatok sokat, hogy legyen mit ledolgozni januárban! Laughing Basketball
Vissza az elejére Go down
Norbi




Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2006. Oct. 29.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 12:23 pm

Boldog, Békés Karácsonyt szeretnék kívánni minden csapattársnak és családjának!
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 12:53 pm

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok én is minden "kedves" Smile Csapattársamnak, és kedves Családjuknak!!!!

Remélem mindenki rengeteg ajándékot fog kapni, rengeteget fog enni/inni (bocs Besi), és egy kicsit ki tudja magát pihenni!

Éljenek a pig ok!!!!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 1:52 pm

Hello pig csapat!!!!

Én is kívánok mindenkinek Boldog Karácsonyt!!!

És mivel ma Ádinak is névnapja van, neki külön Boldog Névnapot!!!!!(szal csütörtökön ha lesz mozgás akko fizethetsz Very Happy )
Vissza az elejére Go down
locsa

locsa


Hozzászólások száma : 95
Age : 47
Registration date : 2006. Nov. 26.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 2:30 pm

CSő csoki pig -ok!
Békés Boldog Karácsonyt Kívánok mindenkinek!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 3:56 pm

Köszönöm Besi a jókivánságokat...

előre köszönöm mindenkinek azokat a névnapi gratulációkat, amit még nem juttatatok el hozzám (kivéve Besi meg Tivcsi)... lol! lol! lol!

Ha vki irt egy smst, de nem reagáltam rá, akkor bocsi, de az elhagyott telóban voltak a nevek... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 4:37 pm

Na jól van, ezt már nem hagyhatom szó nélkül...
Boldog Névnapot Ádi! lol!
Vissza az elejére Go down
locsa

locsa


Hozzászólások száma : 95
Age : 47
Registration date : 2006. Nov. 26.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 9:21 pm

Hátha már így erőlteted akó BÓDÓG NÉVNAPOT TESÓ!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeVas. Dec. 24, 2006 9:28 pm

Ádi! Nem vetted észre, hogy senki nem akar neked boldog névnapot kívánni, na mindeny... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
De ha már írok a fórumon akkó én is boldog névnapot kívánok NEKED!!!! cheers cheers cheers lol! lol!


Mindenkinek nagyon boldog békés meghitt karácsonyt kívánok!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2006 3:12 pm

Köszi Köszi Köszi... Besi! Fizetek, de csak lazát... Wink Najó, mit iszol, mert akkor annyival több pénzt kell vinnem a hüje üdcsidre... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2006 9:35 pm

Nyugi Ádi, megpróbálom magam összekapni, és visszatérni az általatok helyesnek vélt útra... persze csak január 15 után.... Cool Laughing Razz
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2006 12:11 pm

Ehh, sehol senki... mindenki pig kodik????? Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2006 8:13 pm

ááááá, nem szoktunk mi olyat... Smile
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2006 9:25 pm

Na most akkor szombaton lesz mozgás? Vagy mi a fasz van? Mondjon vki vmit, mert Besit meg kell hívnom egy gyümilére... Very Happy (Kicsi segiccs) Very Happy
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2006 9:37 pm

Szombaton??? Én lemaradtam vmiről??? Én csak azt tom h csütörtökön nincs terem, mert azt Simi mondta nekem...

Ádi, ha meg mindenáron meg akarsz hívni vmi okosságra, javaslom a colát (bacardival) és majd úgy teszek, mintha csak cola lenne Smile
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2006 10:13 pm

Drága pig csapat!
Gartulálok mindenkinek a pénteki sszereplésért, főleg a siminek akinek megjött a kedve a rögbihez! Laughing (bár ne tette volna)
De tényleg attól még hogy eddig sosem nyertünk egy meccset sem nem azt jelenti hogy nagyon bénák vagyunk hanem az ellenfél nagyon jó! Razz
Csütörtökön nions terem, mert vmi foca van, így mindenkivel legkésőbb jan 2-án találkozunk és megkezdjük a téli laza felkészülést az év hátralévő időszakára! affraid Tivadar tudom ám hogy csak 2 vizsgád van, és nem érdekel hányszor akarod megpróbálni de edzésen kell lenned egész januárig, mármint az edzésidőpontokban! bounce
Amúgy meg így utólag remélem mindenkinek szeretetben gazdag karácsonya volt! lol!
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2006 10:19 pm

Mér van a télnek hátralevő időszaka??? Én azt hittem h végre már a nyár jön megint... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2006 10:32 pm

reméljük még februárig tél lesz, és a januári edzésekkel legalább addig szeretném ha kitartana az erőnlétetek! Shocked Jó-jó tudom nektek nagyon jó az erőnlétetek és qva jól is dobtok, csak én maximalista vagyok! affraid
Apropó gartuláljunk a Bálintnak megint!
8. ILÉS BÁLINT Százhalombattai KSE 30/44 68.2 %
9. MACSALI RÓBERT Százhalombattai KSE 33/50 66.0 %
10. FEKETE-NAGY ÁDÁM Százhalombattai KSE 39/60 65.0 %

sunny
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeSzer. Dec. 27, 2006 1:44 am

Bocsi... nem szombat, hanem csütörtök...

Sztem a Robinak is lehet gratulálni, mert azért ő is 9. Very Happy Sztem gyurjunk rá, hogy az első 3 helyen mi álljunk... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeSzer. Dec. 27, 2006 1:45 am

Jaaa... Én meg le fogok sérülni és nagyon sok vizsgám lesz... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeSzer. Dec. 27, 2006 2:29 am

Ropi! A januári edzést atért még beszéljük át a foci miatt, okés?
scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeSzer. Dec. 27, 2006 2:01 pm

Ok! Majd átbeszéljük a laza "labdázgatás "közepette! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeSzer. Dec. 27, 2006 2:06 pm

Karácsonyt! santa

Azt lehet már tudni, hogy a "közjó érdekében" melyik meccseknek változik az időpontja?

Küszike
Vissza az elejére Go down
Sejla




Hozzászólások száma : 131
Age : 45
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitimeSzer. Dec. 27, 2006 4:34 pm

Sziasztok Srácok! Tudom, hogy nem ide tartozik, de sajnos fontos! Rolling Eyes Szilveszterrel kapcsolatban most beszéltünk a tulajjal, aki tudni akarja pontosan, hogy mennyi vacsira van igény. Szóval kérnék mindenkit, hogy közölje velem vmilyen formában, hogy név szerint kik jönnek és mit akarnak enni!!! Köszi! Ezt holnap reggelig meg kéne tudnom!!!!info: www.ideiszilveszter.uw.hu
BOLDOG KARIT!
Megelőzendő a szokásos poénokat: csak a weboldalon feltüntetett menükből lehet választani Shocked
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: