Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+15
kicsi
Chris
tücsi
v-pop
Simi
Sejla
joker
mester
Ádám
locsa
Besi
Attila
Norbi
Tivadar
Májki
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 2:11 pm

Én már köszöntöttem, azt mondta, h inkább novemberben tartja, mert az az igaz...Ezt a kamut...Sztem, ha vki füllent, annak is fizetnie kelljen:D:D Bocsi Tivadar!
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 3:00 pm

BOLDOG NÉVNAPOT TIVADAR!

ÉLJEN A VASÁRNAP, Fizet a Tivadar és fizet még vagy 5 technikai! Éljen a mi Kiss BALÁZSUNK! affraid
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 3:12 pm

Skacok!

Íme a pozitív példa:
http://www.nba.com/news/crawford_070417.html

Még keresek hasonló példát az NB2-ből, ha meglesz szólok.
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 5:04 pm

Gyerekek! Ez félelmetes,hogy minden évben megpróbákoztok ezzel az áprilisi Tivadarral is!Very Happy:D Azért köszönöm mindenkinek, de fizetés majd akkor lesz,ha az összes Zoltán, Gábor, Róbert, Tamás stb. napot megüljük! Twisted Evil Very Happy Illetve majd igyekezni fogok Kis Balázsnál kihúzni a gyufát,hogy legyen miért fizetni! Smile Smile

De azért köszönöm!
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 5:08 pm

Tivadar írta:
Gyerekek! Ez félelmetes,hogy minden évben megpróbákoztok ezzel az áprilisi Tivadarral is!Very Happy:D Azért köszönöm mindenkinek, de fizetés majd akkor lesz,ha az összes Zoltán, Gábor, Róbert, Tamás stb. napot megüljük! Twisted Evil Very Happy Illetve majd igyekezni fogok Kis Balázsnál kihúzni a gyufát,hogy legyen miért fizetni! Smile Smile

De azért köszönöm!

Mit kötöszköcc, kicsikutya!?!? ÉN nem mondtam semmit! Wink
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 5:11 pm

Csak véletlenül választottam ki a neveket,nem állt szándékomban a kötekedés! Very Happy Very Happy De ha gondolod,akkor mindjárt felsorolok mindenkit! Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 5:58 pm

Hát ezt bebuktad Tivadar... Very Happy
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 6:33 pm

Tivadar!

Sajnos Róbert csak egy van úgy hogy fizetsz ! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 6:40 pm

Culyu!

Sajnos nálunk nem az a példa hogy felfüggesztenek egész szezonra bírót hanem, felfelé buktatják!
Példa: Kis Balázs megint. A KAndó egyik játékosa, kosarat dobott, majd belesett a labda a kezébe a gyűrűből, elindult vissza és csak úgy vissza pöccintette a labdát az alapvonal felé. Hát mi az isten pont arra járt egy bíró és ráesett a vállára a labda. Azonnal kiállította a gyereket, mikor a Kis Balázs odament és mondta hogy hát ez nem volt szándékos és stb. A fegyelmi tárgyaláson Kiss Geci Balázs már azt mondta hogy szándékosan vágta hozzá a labdát a játékos, de hát pechére pont felvették videóra a meccset, és csak ekkor mutatták be! Ciki! A bíró akit kiállítottak fel lett függesztve, a hazudós pályaalkalmatlan meg semmit sem kapott!
Lehet rá gombot varrni! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 8:13 pm

ez egy ordenáré nagy faszkalap csávó az tutti...kár h nem a mocsaival fúj párba pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Tivadar

Tivadar


Hozzászólások száma : 163
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 8:48 pm

Jók ezek a Kis Balázsos történetek!Very Happy Még jó,hogy felveszik Gézáék a meccset...biztos,ami biztos.Very Happy

Jaa, nehogy már csak egy Róbert legyen! Laughing Laughing Laughing nem baj,akkor is vonatkozik a többi névre.Very Happy Miért nem néztem utána a dolgoknak?! scratch lol!
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2007 1:31 am

Gyerekek! Olyan csinos, kedves bíró hölgy fújt nekünk a mai egyetemi meccsen... Hát... még mindig nem tértem magamhoz... Very Happy Mindenki olyan fegyelmezetten játszott... Lecserélném a KisB-t.. Azt lehet? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2007 10:39 am

Naná h lehet, csak utána bedobjuk a közösbe, és természetben fizetünk neki... lol!

Amúgy kb-nél csak jobb lehet... affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2007 11:08 am

Mint megtudtam, még nem fúj NB2-t... De majd szólunk a szövetségben, hogy tehetséges... Smile

Amúgy jó reggelt... Sokan dolgoztok ma? Smile
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2007 12:41 pm

Én a változatosság kedvéért igen... Persze nálam ez teljesen változó h mikor Smile
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2007 3:51 pm

Én megpróbálok túlélni egy életveszélyes náthát...Eddig úgy tűnik, sikerrel...Örvendjetek Gyermekeim...Ámen!

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://szkse.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=10
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: