Százhalombattai KSE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Százhalombattai KSE

kosárlabda
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Elindult... :D

Go down 
+15
kicsi
Chris
tücsi
v-pop
Simi
Sejla
joker
mester
Ádám
locsa
Besi
Attila
Norbi
Tivadar
Májki
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2007 4:48 pm

Ádám írta:
Nem... de viszem ma... Very Happy Egyedül nem szeretek inni...
Meccs előtt megisszuk, csak az edző meg ne tudja! Smile
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2007 5:18 pm

Asszem abban nem segítek most. Smile
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2007 5:46 pm

milyen fröcsögőről van szó? Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2007 6:07 pm

Semmi... Majd hagyunk az alján... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2007 6:07 pm

áááá... pale
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 1:04 am

Azért örülök, hogy nem lett bunyó... Most hogy hazaértem kezdem érezni a meccset... Shocked Csak a térdem, a bokám meg az álkapcsom fáj... Asszem egyik sem volt fault... Crying or Very sad Sad
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 10:23 am

NA fiúk, azt hiszem megint fizetős meccsünk lesz, bár most lesz ellenőr és megkérem a Gézáékat, hogy az egész mérkőzést vegyék fel és talán akkor nem fog buziságokat fújni a KIS BALÁZS!

Segítség affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 10:52 am

már megint ő?! akkor én nem nyomom a táblát, mert szeretnék már végre egy jó ordítozni és ugyebár az asztalnál ezt nem nagyon tehetem...
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 11:25 am

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú gecccccccccccccccccccc affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 2:06 pm

Én már készítem is a pénztárcámat, mert tuti h elküldöm a halálra retkes kukacára... affraid
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 2:11 pm

Ádi!
Írtam a fórumon...SmileSmileSmile
Örülsz? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 2:12 pm

Szeretném ha a játékvezetőtől függetleníteni tudnánk magunkat és inkább azzal foglalakoznánk, hogy jó védekezésből gyors letámadásokat alkalmazzunk... Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 2:14 pm

Ha ez megvalósul, akkor most itt megígérem, hogy a büfében én fizetek egyszeri rendkívül esetként... Nincs duma, egy technikai és sportszerűtlen sem... Ha nem megy akkor nincs piálás az én kontómra... Suspect Suspect Suspect Suspect
Vissza az elejére Go down
Májki

Májki


Hozzászólások száma : 251
Registration date : 2006. Oct. 18.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 2:15 pm

Ádi még írtam... elég lesz? geek geek geek
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 3:01 pm

még még még még még, ennyi nem elég cheers
Vissza az elejére Go down
Attila

Attila


Hozzászólások száma : 521
Age : 40
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 3:07 pm

Edzőrobitanárbácsi! Csak egy dolgot szeretnék hozzáfűzni a leveledhez, nem igaz, h mindenki szar volt, aki előző este elhajlott, mert én szinte hibátlanul végeztem feladatom, az más kérdés, h a dudát nem lehet hallani mindig a rengeteg szőrtől a fülben:)
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 4:15 pm

hehe...ez igaz sunny
Vissza az elejére Go down
joker

joker


Hozzászólások száma : 315
Age : 53
Registration date : 2006. Nov. 06.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 4:21 pm

SZVSZ készüljünk úgy, hogy a bírókat nem bántjuk, hanem a dühünket az ellenfélen vezetjük le.
Pl. kőkemény védekezéssel. Satöbbi... pirat

s akkor i6unk a számládra Májki, ugye?
Vissza az elejére Go down
v-pop

v-pop


Hozzászólások száma : 501
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 4:37 pm

én nem bántanám csak simán leköpdösném azt a buzi albino kisbalázsfasszopó köcsögöt... Rohadt geci, Pali fiammal együtt le kellett volna dobni a Taigetoszról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2007 5:38 pm

Miki! Bátran igérgetsz, mert úgyis kisB fúj... Very Happy úgysem bírja ki... Very Happy

Köszi, hogy írtál... Very Happy

Egyébként ti majd osztjátok a sporit, én meg majd röhögök, hogy megint milyen sokat ihatunk... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 1:07 pm

Jó reggelt mindenkinek... Én vagyok az első, aki felkelt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
mester

mester


Hozzászólások száma : 355
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 1:15 pm

Na mi van tegnap annyira megerőltetted az agyad, hogy nem mentél kondiba?
Shocked
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 1:21 pm

Átaludtam a dolgot... Smile
Vissza az elejére Go down
Besi

Besi


Hozzászólások száma : 853
Age : 44
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 1:48 pm

Hát gyerekek, asszem vasárnap sem marad szárazon egy garat sem hiszen ma jeles nap van!!!!

BOLDOG NÉVNAPOT TIVADAR!!!!!!!! cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Ádám

Ádám


Hozzászólások száma : 952
Registration date : 2006. Oct. 16.

Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2007 1:57 pm

áááááááá.... BOLDOG NÉVNAPOT TIVADAR!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elindult... :D - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elindult... :D   Elindult... :D - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elindult... :D
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Elindult... :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Százhalombattai KSE :: Százhalombattai KSE-
Ugrás: